برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نماهای ساختمان

نمای ساختمان 1189

 

ویژگی های نمونه

1- بهره گیری از ستون های مستطیل شکل2- استفاده یکدست از سنگ تراورتن کرم روشن3- طراحی های حجمی 4- بهره گیری از مصنوعات سنگی5- استفاده از قاب های سنگی برای پنجره ها

مصالح استفاده شده

سنگ تراورتن طرق

بررسی نمونه

امروزه در صنعت ساختمان سازی، اجرای نما های سنگی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. سنگ های تراروتن با توجه به ویژگی های فیزیکی خود و هزینه ای مقرون به صرفه، جهت اجرا در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها مورد توجه طراحان دکوراسیون و معماران قرار گرفته است. دراین بخش از نمونه کار های سایت کالا ساخت، نمای ساختمانی را ارائه نمودیم از تلفیق سبک نمای رومی و ساده، بهره گیری از سنگ تراورتن طرق با رنگ زمینه ای کرم روشن به صورت یکدست در نمای این ساختمان، یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت پیاده سازی نمای رومی در این ساختمان می باشد.
از دیگر تزئینات اجرا شده در این نمونه که یکی از پرکاربرد ترین المان ها می باشد، استفاده از نرده صراحی و هندریل هایی در بالکن های این ساختمان می باشد که علاوه بر ایجاد زیبایی خاص و چشمگیر در ظاهر ساختمان، موجب حفاظت از افراد می شود. استفاده از طراحی های حجمی، نرده های سنگی و دیگر تزئینات اجرا شده در نمای این ساختمان حاکی از معماری رومی می باشد.
بهره گیری از ستون های به شکل مکعب مستطیل هم اندازه و در مجاورت هم در نما و همچنین طراحی ساده نقش های برجسته در سرستون و پا ستون ها، زیبایی ظاهر ساختمان را دو چندان می کند. اجرای ستون ها، طراحی های حجمی، نرده های سنگی و غیره در نمای خارجی ساختمان فوق، از دسته المان های پر کاربرد و خاص در طراحی دکوراسیون می باشد. همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، تزئینات اجرا شده در نمای این ساختمان از سنگ تراورتن طرق تولید شده است. بهره گیری از سنگ های تراورتن به صورت افقی در نمای این ساختمان هماهنگی خاص و زیبایی با تزئینات اجرا شده به صورت ایستاده ایجاد کرده است و فضای بیرونی این نمونه کاربری را نسبت به سایر فضا های خارجی متمایز نموده است.


انواع سنگ مناسب برای نمای رومیدر آخر می توانید با مراجعه به سایت مجموعه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت، سنگ های تراورتن را با سورت های متفاوت مشاهده و متناسب با سلیقه خود سفارش خود را ثبت نمایید.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت