برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمانی سنگ

نمای ساختمان 1193

ویژگی های نمونه


- نمای کار شده روی ساختمان ساده است
- استفاده از سنگ تراورتن عباس آباد با درجه بندی یک و دو
- ایجاد نوار حاشیه مشکی که می تواند جنس سنگ ساختمانی یا آهن داشته باشد
- وجود حاشیه و قاب دور پنجره ها
اجرای سر دری بسیار ساده و در عین حال حجمی کار شده در نما


مصالح استفاده شده


سنگ تراورتن عباس آباد

 

نمای ساختمان

بررسی نمونه


امروزه در بیشتر موارد نمونه کار های اجرا شده می توانیم شاهد نماهای یکدست و ساده باشیم که نشان دهنده انتخاب بیشتر مصرف کنندگان روی این چنین سبک هایی خواهد بود. مسلما برای نمای ساختمان می توان از یک یا چند متریال مختلف استفاده کرد که شرط اولیه آن ها سلیقه مشتری و طراح نما می باشد. در این چنین نماها از یک مدل متریال مانند سنگ ساختمانی و حتی یک سورت سنگ مانند سنگ عباس آباد استفاده شده است که یکدستی و سادگی کار را دو چندان کرده است.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد


همان گونه که در تصویر قابل ملاحظه است مجری کار توانسته با اندک حجمی کاری ها و ابزار های مختلفی که روی نما پیاده کرده است، آن را در عین سادگی که دارد کمی نقش ببخشد و این کار را در کمال زیبایی و ظرافت انجام داده است. برای درب ورودی منزل که رو به حیاط باز می شود نیز سَر دری را طراحی و اجرا کرده است که می تواند درب ورودی را از دیگر نقاط نما کاملا جدا ساخته و دقیقا از همین سنگ و همین طرح نیز برای قاب دور پنجره ها نیز استفاده کرده است.
این طرح ساده کار شده و می توانسته برای سنگ های حجمی و برش کاری های دور پنجره از سنگ های دیگر با رنگ های متضاد و متفاوت بهره گیرد اما با همین متریال توانسته زیبایی خاصی را به کار ببخشد.
سنگ استفاده شده در این نما، تراورتن عباس اباد می باشد که یکی از بهترین و شناخته شده ترین سنگ ها نامیده می شود. سنگ تراورتن عباس اباد را می توان در چندین دسته بندی یافت که می توان سورت این مدل سنگ را بین درجه یک و درجه دو آن نامید. ویژگی این سورت عباس اباد وجود هاله ها و رگه های رنگ کرم در زمینه رنگی سنگ است اما با این وجود می توان سفید بودن طیف رنگ سنگ را به طور واضح مشاهده کرد. این مدل سنگ تراورتن برای تمامی نماها و ترجیحا غیر از نمارومی می تواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی واقع شود.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت