ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
سنگ عسلی در نمای ساختمان

نمای ساختمان 1195

ویژگی های نمونه


- اجرای نما به صورت نیمه رومی (نیمه کلاسیک)
- انتخاب سنگ تراورتن کرم بدون موج
- اجرای ستون های تخت به همراه سر ستون های تخت
- منزل دو نبش بوده و همین طرح و نقش اجرایی در دو طرف ساختمان اجرا گشته است
- استفاده از یک سنگ نما با یک زمینه رنگی حتی در بخش های حجمی و قاب ها

 

مصالح استفاده شده


- سنگ تراورتن اصفهان

 

بررسی نمونه


در دنیای سنگ تراورتن کرم رنگ می توان سنگ تراورتن کرم اصفهان را یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه های پیشنهادی و انتخابی تلقی کرد. این سنگ از لحاظ قیمت گذاری و ارزشی که در بازار دارد فوق العاده به حساب می آید و به دلیل شناخته نشدن آنچنانی معدن سنگ می توان قیمت تمام شده و معرفی شده آن را نزدیک به نصف دیگر نمونه های تراورتن در همین زمینه رنگی دانست. سنگ تراورتن اصفهان کرم رنگ در چندین سورت و درجه بندی موجود است که در بالا می توان سورت ممتاز و تقریبا یکدست آن را مشاهده نمود.
سنگ تراورتن اصفهان در برابر اختلافات دمایی شب و روز و همچنین باران های اسیدی و آلودگی هوا مقاومت بسیار خوبی داشته و می توان اجرای آن را برای بسیاری از مناطق کشور توصیه نمود.
در نمای اجرا شده بالا می توانیم شاهد اجرای نمایی نیمه کلاسیک باشیم. اجرای چندین ستون تخت که در سطح آن ها ابزار قاشقی شکل دیده می شود و همچنین در بخش بالایی نما شاهد اجرای حجمی کاری هایی خواهیم بود که این موضوع را تایید می کنند. همان گونه که می دانید برای اجرای نمای بیرونی ساختمان راهکار ها و طرح های متعدد و متنوعی وجود دارد که یکی از جالب ترین و در عین حال زیبا ترین آن ها؛ ساده کار شدن نما می باشد. نمای بالا دقیقا بر این اساس خلق شده است و نمای ساختمان را تماما سنگ تراورتن کرم رنگی می بینیم که حتی در بخش های حجمی کاری و ابزار زنی هم از همین سنگ استفاده شده است. این موضوع می تواند زیبایی کار را دو چندان سازد و برای عزیزانی که فکر می کنند نمای ساختمان باید دو یا سه رنگ داشته باشد می تواند مثال اجرا شده بسیار خوب و شیکی تلقی گردد.

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت