ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
سنگ آنتیک در نمای ساختمان

نمای ساختمان 1198

ویژگی های نمونه


- نمای ساختمان به صورت ساده اجرا شده است
- استفاده از سنگ آنتیک کرم
- اجرای ستون های گرد سیمانی همراه با ابزار
- اجرای سر ستون و پایه ستون های گرد برای هر یک از ستون ها
- استفاده از یک رنگ سنگ گوتین انتیک برای کل نما

 

مصالح استفاده شده


- سنگ آنتیک کرم (سنگ گیوتین قیچی)

 

بررسی نمونه


در گذشته می توانستیم شاهد نماهای بیشتری از این سبک و سنگ باشیم. امروزه نمای ساختمان ها را معمولا سنگ های تراورتن و سرامیک های نما پوشش می دهند و از زیبایی منحصر به فرد سنگ های آنتیک فاصله گرفته ایم. سنگ گیوتین قیچی را می توان یکی از انواع سنگ های انتیک در نظر گرفت. همان گونه که مطلع هستید ابعاد سنگ گیوتین 30*5 سانتی بوده که با قرار گیری و چسباندن در کنار یکدیگر می توانند طرح فوق العاده خاص و شیکی را خلق سازند. سنگ های گیوتین یا انتیک را در دو حالت در نمای ساختمان اجرا می کنند. مورد اول که اجرای تمام نما با این مدل سنگ خواهد بود که می توان نمونه نمای کار شده در بالا را از این قبیل اجرا ها توصیف کرد. مورد دوم که معمولا در صنعت طراحی و اجرای نمای خارجی بیشتر مورد استفاده و توجه قرار گرفته است استفاده از این مدل سنگ ها به عنوان متریال مکمل در کنار دیگر محصولات می باشد. به این صورت که می توان سنگ انتیک را در کنار انواع تراورتن های نما به کار برد.
مسلما هر یک از نما ها و سبک های بالا دارای ویژگی ها و خصوصیات ظاهری متفاوتی خواهند بود. در سبک تمام نما می توان همانند نمونه بالا از یک رنگ سنگ انتیک بهره گرفت و در حالتی نیز می توان دو یا سه رنگ این مدل سنگ ها را در نما اجرا داشت.
از دیگر ویژگی های ظاهری این نما می توان به حضور ستون های سیمانی گرد در پایین سازه و همچنین حجمی کاری های منحنی شکل در تراس طبقات اشاره داشت. این دو موضوع به خوبی هر چه تمام تر موجب آن شده اند که نما از حالت سادگی فاصله گرفته و در عین حال بتواند زیبایی مخصوص به خود را حفظ نماید. در آخر این که با توجه به نوع تولید و عرضه سنگ های انتیک خصوصا فرآوری گیوتین قیچی آن، ترد و شکننده بودن سنگ حائز اهمیت بوده و بنابراین باید برای اعلام متراژ نهایی پرت کار حتما محاسبه گردد.

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت