برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمان آجر پلاک

نمای آجری 2022

نمای آجری 2022
ویژگی های نمونه
1- استفاده از آجر نما با رنگ های متنوع
2- بهره گیری از آجرهای تیره تر در قاب پنجره ها

مصالح استفاده شده
آجر نمای پلاک – آجر نسوز

بررسی نمونه
امروزه هزینه های سرسام آور ساختمان سازی، موجب گشته استفاده از مصالح ساختمانی از جمله آجر ها مورد توجه بسیاری افراد قرار گیرد. آجر نماهای پلاک که از دسته آجرهایی از جنس رس هستند یکی از پر مصرف ترین مصالح قابل استفاده در نمای ساختمان می باشد. این آجر ها پس از قالب گیری و خشک شدن بر اثر نور خورشید، به داخل کوره منتقل و با درجه حرارت بالا پخت می شود و به همین دلیل از خاصیت نسوز بودن بهره می برد.
همان گونه که در بخش آجر نما های پلاک توضیح داده ایم، این اجر ها دارای خواص بسیاری از جمله مقاومت بالا در برابر جذب آب، وزن پایین، مقاوم در برابر نور خورشید، ضربه، سایش و غیره می باشد. در این بخش از سایت کالا ساخت، نمونه ای نمای یک ساختمان را مشاهده می کنید که به صورت یکدست از آجر نما های پلاک با طیف رنگی تیره و روشن استفاده شده است.
از برتری های آجرنمای پلاک نسبت به سنگ های ساختمانی، می توان رنگبندی متنوع و قیمت بسیار مناسب آن را نام برد. شکل ظاهری متنوع این آجر ها سبب شده متناسب با هر سلیقه و فضایی همخوانی داشته باشد. در نمای این نمونه کاربری از آجر های ال مانند با رنگ نسبتاً تیره در حاشیه پنجره ها بهره گیری شده است که ترکیب رنگ فوق العاده ای را به وجود آورده است. قوس بالای پنجره ها در نمای این نمونه کاربری، جلوه ای خاص به نما بخشیده و زیبایی ظاهری آن را دو چندان نموده است.


بهترین آجرنماهای ساختمان را اینجا ببینید


 

 


ما در سایت کالا ساخت، بخش آجر نمای ساختمانی نمونه های متفاوتی از آجر نما های پلاک را ارائه دادیم که شما عزیزان بتوانید با اطمینان خاطر و به راحتی محصول خود را بر اساس رنگ و ظاهر آن، متناسب با سلیقه و فضای خود انتخاب و خرید و همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص خرید این محصول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تلگرام آجر

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت