برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمان آجری مدرن

نمای آجری 2023

ویژگی های نمونه


1- بهره گیری از پنج نمونه مصالح ساختمانی
2- اجرای یک قاب در قسمتی از نما
3- استفاده از طراحی های ستون مانند.
4- اجرای سنگ های آنتیک در بخشی از نما

 

مصالح استفاده شده


- آجر نمای پلاک آوینا
- سنگ سفید دره بخاری
- آجر نمای نسوز نکیسا
- سنگ تراورتن شکلاتی
- سنگ گیوتین سیلور

خرید اقساطی محصولات ساختمانی

بررسی نمونه


در این بخش از سایت کالا ساخت نمایی آجری از یک ساختمان را ارئه دادیم که علاوه بر آجر، از سنگ های قیچی و سنگ های تراورتن بهره گیری شده است. آجر های نما به طور کلی از دسته آجر های نسوز می باشد که با توجه به نیاز جامعه و سلایق افراد طرح های متنوعی دارند. سنگ های تراورتن از جمله سنگ های ساختمانی پر مصرف جهت اجرا در نمای ساختمان ها می باشد. نمای این ساختمان با متریال های متفاوت نماسازی شده و نما را به دو بخش مجزا تقسیم نموده است. در سمت چپ این نما از سه نمونه مصالح ساختمانی از جمله آجر نمای پلاک آوینا، سنگ تراورتن دره بخاری و شکلاتی استفاده شده است.
در قسمت بالای این نما یک قاب با سنگ تراورتن شکلاتی مشاهده میکنید که ترکیب رنگ خاصی با آجر های آوینا به وجود آورده است. در سمت راست این قاب سنگی و بخشی از بالکن طبقه بالا، از سنگ های 10*10 سانتی متری به صورت مکعب مستطیل و از جنس سنگ دره بخاری اجرا شده است، که از دسته طراحی های حجمی می باشد.
سمت راست نمای این نمونه کاربری از دو نمونه متریال آجر نمای نسوز با عنوان نکیسا به رنگ سفید و سنگ آنتیک سیلور طراحی شده است.
بهره گیری از آجر نمای نکیسا با رنگ سفید در بخش زیرین این نما و سنگ گیوتین که در دسته سنگ های آنتیک و قابل اجرا در نما می باشد، بر روی این آجر ها هماهنگی خاص و چشمگیری در ظاهر این ساختمان ایجاد نموده است.
تمامی متریال های مصرفی در نمای این ساختمان را می توانید از بخش های سنگ ساختمانی و آجر نما در سایت مجموعه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت مشاهده و خرید فرمایید. همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص اجرا و خرید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تلگرام آجر

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت