برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
بین کابینتی گل برجسته طلایی

نمای بین کابینتی 01

نمونه کار کاشی بین کابیـــنتی

 

کد محصول : gol31

 

ویژگی های نمای کار شده :

  •  سبک کلاسیک 
  •  کاشی بین کابیـــنتی 
  • طرح برجسته سفید طلائی

کاشی استفاده شده :

 

 

بررسی نمونه کار :

 

 با پیشرفت ساخت و ساز ، در تکنولوژی روز محصولاتی تولید می شوند که از نظر زیبایی ظاهر و هم به لحاظ کیفیت در رتبه بندی درجه یک می باشند. این محصولات را برای بین کابینت انتخاب کرده و بیشترین کاربرد را در نمای آشپزخانه دارد . یکی از این متریالها کاشی های بین کابینتی است که با اسم گلبرگ سفید طلایی در ابعاد30 * 60 مناسب بدنه آشپزخانه می باشد.  این محصول دارای لعابی براق دارای و  سطحــــی برجستـــــه می باشد . لعاب های متفاوتی برای تولید این کاشی های بین کابینتی استفاده می کنند مثل: لعاب براق ، لعاب کوتینگ ، لعاب کوتینگ پولیش، لعاب شکری

ابعاد استاندارد بین کابینت بالا و پائین 60 سانتــــی می باشد ، مدل و روشی که می توان کاشی بین کابینتی را کار کرد هم عمودی و هم افقی می باشد. اگر انتخاب شما عمود کار کردن کاشی گلبرگ باشد ، فقط  می توان در کنار هم کاشی ها را چید . اگر بخواهیم به صورت افقی کار کنید در دو ردیف می توان از سمت 30 سانتی نصب کرد .

کاشی گلبرگ سفید طلایی لعابی که دارد مقاوم در برابر مواد شوینده می باشد . از آنجایی که خانمها به آشپزخانه و نوع چیدمان آن احساس هستند به همین دلیل در انتخاب نوع کاشی دقت زیادی را بخرج می دهند . البته دلیل دقت در انتخاب کاشی بین کابینـــتی بخاطر حساسیت خانمها در هنگام شستشو آن می باشند . اینکه آشپزخانه بدلیل رطوبت و حرارت زیاد و ماندن اثر لک و چربی باید به نوعی باشد که براحتی بتوان آن را تمیز کرد . بخصوص پشت گاز که دارای حرارت زیادی می باشد و شستشویی آن بخاطر اثر لک و چربی زیاد کمی با دقت تر باید انجام شود . نکته ی مهم اینجاست که نباید با مواد اسیدی شسته شود و اینکار یعنی شستشو بطور متداوم انجام گیرد ممکن است به مرور زمان درخشندگی و براق بودن لعاب خود را از دست بدهند . گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت محصولات خود را با بهترین کیفیت به معرض فروش گذاشته است و کارشناس فروش کالا ساخت 24 ساعته برای راهنمایی در خرید بهتر پاسخگوی کاربران خود می باشد.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت