ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
بین کابینتی کاشی سامی نقره ایی

نمای بین کابینتی 03

 نمونه کار کاشی بین کابینتی

 

کد نمونه : gol 03

 

ویژگی های نمونه:

  • سبک کلاسیک
  • بهره گیری از تناژ رنگی هماهنگ
  • استفاده از کاشی های بین کابینتی برجسته

 

مصالح استفاده شده:

 

بررسی نمونه:

 

همانطور که می دانید یکی از بخش های مهم در فضای داخلی خانه ها و منازل، آشپزخانه می باشد. در واقع فکر کردن به طراحی دکوراسیون داخلی منزل بدون در نظر گرفتن فضای آشپزخانه کاری بیهوده و محال است. تاثیری که این بخش از ساختمان بر دکوراسیون کلی آن دارد، غیر قابل انکار می باشد و به همین دلیل است که آرشیتکت ها و دکوراتور ها برای زیبایی و جذابیت آشپزخانه اهمیت زیادی قائل هستند. امروزه ترفند ها و المان های بسیار متنوعی در بحث اجرای دکوراسیون آشپزخانه در دست می باشد که افراد می توانند بر حسب سلیقه و سبکی که در نظر دارند، انواع آن ها را در فضای خود اجرا نمایند. در این میان یکی از المان های بسیار تاثیر گذار و مهم در آشپزخانه که در انواع سبک های طراحی دکوراسیون با طرح ها و مدل های مختلف مورد بهره گیری قرار می گیرند و در واقع حضورشان غیر قابل انکار است، کابینت ها می باشند. همانطور که می دانید کابینت ها محلی برای نگهداری لوازم و ظروف هستند و معمولا به صورت دو ردیف با فاصله از یکدیگر در آشپزخانه پیاده سازی می شوند.

 در این میان تزئین و زیبا سازی فضای خالی بین کابینت های پایینی و بالایی می تواند در زیبایی و جذابیت آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی گذارد. کاشی بین کابینتی یکی از مصالح بسیار پر طرفدار و پر مصرف در صنعت ساخت و ساز می باشد که یک گزینه بسیار مناسب و زیبا در پوشش فضای بین کابینت ها و تزئین آن هاست. نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع نمونه های پیاده سازی شده از کاشی بین کابینتی در فضای آشپزخانه می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در این آشپزخانه از کابینت های سفید رنگ با طرح و نقش بسیار زیبایی بهره گیری شده و در فضای بین آن ها کاشی بین کابینتی سامی نقره ای با زمینه جذاب نقره ای و لعاب براق پیاده سازی شده است. تناژ رنگی که این کاشی با رنگ سفید کابینت ها ایجاد کرده است علاوه بر اینکه هماهنگی و جذابیت بسیار زیادی برای فضای آشپزخانه به همراه داشته، سبب می شود تا فضای این بخش از ساختمان بزرگ تر و دلباز تر به نظر برسد. علاوه بر این ها همانطور که می بینید، صاحب خانه از لوازم و وسایل نقره ای و سفید رنگ در هماهنگی با این المان ها بهره گیری نموده است.

در صورت علاقمندی به استفاده از کاشی های بین کابینتی در زیباسازی فضای آشپرخانه خود می توانید به سایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت مراجعه نموده و طرح های بسیار متنوع و بی نظیر از این محصولات را مشاهده نموده و در صورت پسند خریداری نمایید.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

 

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت