برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
حوض شش ضلعی

نمای حوض و آبنما 01

نمونه کار حوض شش ضلعی

  

کد نمونه :  PFS  01 

 

ویژگی های نمونه :

  • بهره گیری از حوض در فضای داخلی
  • استفاده از گلدان های گل کوچک در لبه های حوض

 

مدل حوض استفاده شده :

  • حوض سرامیکی شش ضلعی

 

 

بررسی نمونه :

 

یکی از المان هایی که بهره گیری از آن در فضای داخلی و خارجی ساختمان سبب ایجاد جریان زندگی و شادی و نشاط در افراد می گردد، حوض می باشد. در واقع حوض ها با وارد کردن عنصر آب به فضای اطراف انسان سبب تعدیل آب و هوا و ایجاد حس آرامش می گردند و استرس محیط را تا حد زیادی کاهش می دهند. این محصول از گذشته های دور در معماری ایران جایگاه ویژه داشته است و از جمله المان های جدایی ناپذیر در ساختمان های سنتی این کشور می باشد. امروزه نیز با ورود ابعاد بزرگ و کوچک و طرح های بسیار زیبا و چشمگیر از حوض ها، در انواع فضاهای داخلی و خارجی ساختمان می توان از آن ها بهره گیری نمود و بسیاری افراد به استفاده از این محصولات علاقه مند هستند.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع کاربری های حوض در فضای داخلی ساختمان می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در این نمونه کار از حوض سرامیکی شش ضلعی با ترکیب رنگ بسیار زیبای سرمه ای و سفید و طرح زیبایی از یک بانو در کف آن بهره گیری شده است. این محصول از دسته حوض های سرامیکی می باشد که بدنه آن با بهره گیری از سرامیک های استخری پوشیده شده است و دارای مقاومت بالایی در برابر جذب آب و رطوبت می باشد. حوض بهره گیری شده در این نمونه کار، محصولی از گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت است که تقریبا مشابه با حوض ویستا در سایت این مجموعه می باشد با این تفاوت که به سلیقه مشتری ترکیب رنگ سرامیک های آن تغییر یافته است. در واقع شما در مجموعه کالاساخت می توانید نسبت به خرید حوض و آبنما با سلیقه شخصیتان اقدام نمایید. لبه های این حوض محل مناسبی برای قرار دادن گلدان های گل می باشد و همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید صاحب خانه از این قابلیت بهره گیری نموده و فضای جذاب و دلنشینی در دکوراسیون خود ایجاد کرده است. علاوه بر این ها با انداختن ماهی های قرمز رنگ در این حوض های سرامیکی می توان شوق زندگی و جریان آن را در خانه بیشتر نمود.

برای مشاهده انواع مختلف از حوض و آبنما می توانید به بخش دکوراسیون داخلی کالاساخت مراجعه نموده و در جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت