ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
روشویی با پایه

نمای روشویی 01

نمونه کار روشویی با پایه 

 

کد نمونه : WS 01

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک مدرن
  • بهره گیری از روشویی متناسب با طرح توالت
  • اجرای آینه باکس در داخل دیوار
  • بهره گیری از تناژ رنگی روشن

 

نوع روشویی:

  • روشویی پایه دار

 

بررسی نمونه :

 

در میان انواع مختلف از روشویی ها که در بازار یافت می شوند، روشویی های پایه دار رایج ترین و ساده ترین آن ها می باشند و از جمله اولین مدل هایی هستند که در منازل مورد بهره گیری قرار گرفتند. این نوع روشویی ها همانگونه که از عنوانشان پیداست همراه  با پایه متناسب با خود می باشند که این پایه خود دارای ارتفاع های مختلفی است. اگر نگاهی به خانه ها و سازه های قدیمی بیاندازید آثاری از روشویی های پایه دار در ان ها مشاهده می نمایید که تقریباً همگی از طرحی مشابه بهره مند هستند. در واقع این نوع روشویی ها در قدیم بسیار ساده بودند و دارای طرح های خاصی نبودند، اما امروزه مدل های بسیار متنوع و مدرنی از آن ها در بازار یافت می شود به طوری که همچنان توانسته اند جایگاه خود را حفظ نمایند و در دسته پر مصرف ترین انواع روشویی ها قرار گیرند. این نوع روشویی ها در سرویس های بهداشتی که امکان لوله‌کشی توکار وجود ندارد قابل بهره گیری هستند و به این صورت است که در پایه‌ ی بین سینک و کف زمین تمام لوله‌کشی‌ها قابلیت پنهان شدن را دارند.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع کاربری های روشویی پایه دار در سرویس بهداشتی می باشد. همانطور که می بینید در این سرویس بهداشتی تمام اجزا یعنی توالت، حمام و روشویی متمرکز در یک بخش هستند و به صورت جدا گانه در فضایی اختصاصی قرار ندارند. بنابراین سعی شده است تا این سه المان از یک رنگ و طرحی شبیه به هم برخوردار باشند تا یک هماهنگی زیبا بین آن ها شکل بگیرد. روشویی پایه دار که در این سرویس بهداشتی مورد بهره گیری قرار گرفته است در عین اینکه بسیار ساده و یکدست می باشد، از طراحی مدرن و جذابی برخوردار است. ارتفاع آن نیز به گونه ای تنظیم شده است تا کودکان هفت سال به بالا بتوانند از آن بهره گیری نمایند. اگر به تصویر دقت نمایید، متوجه می شوید که در بالایی این روشویی از یک آینه ساده استفاده شده است که پشت آن یک باکس در داخل دیوار قرار دارد و محل مناسبی برای نگهداری لوازم شخصی افراد است.

شما همراهان عزیز نیز می توانید در صورت علاقه مندی به خرید روشویی پایه دار در طرح های مختلف و یا انواع آینه باکس دار به سایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت مراجعه نمایید. علاوه بر این به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی در رابطه با این المان ها می توانید با گروه مشاورین ما در کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

 

      در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت