برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ نمای تراورتن کرم روشن طرق

نمای ساختمان 1001

نمونه کار نمای تراورتن

 

کد نمونه : SA1001

 

ویژگی های نمای کار شده :

  • سبک رومی
  • سنگ تراورتن کرم
  • پنجره های زیاد
  • استفاده از ستون های گرد و مربع

 

سنگ استفاده شده :

  • تراروتن کرم روشن طرق

 

بررسی نمونه کار :

 

معماری کلاسیک، ما در تمام سبک های معماری است . منظور از سبک رومی همان سبک کلاسیک است که به تفضیل در قسمت وبلاگ سایت کالا ساخت به توضیح آن پرداخته ایم همچنین به توضیح انواع سنگ تراورتن و موارد استفاده از اشاره کرده ایم  اما به صورت جزئی توضیحاتی از این سبک در این نمونه اجرا شده به نظر شما می رسانیم. اکثر سبک های رومی را بهتر است با سنگ های کرم و شکلاتی یا عسلی کار کنید چیزی که باعث می شود تا یک ساختمان به نمای سبک رومی شناخته شود استفاده از قوس ها و ستون ها به طور جلوه گری که توجه افراد را جلب کند می باشد. به همین دلیل که برش کاری و ابزار روی طرح زیاد می شود اگر از سنگ تراورتن کرم روشن یا تناژ این رنگ استفاده کنید ابزار ها و نقش ها بیشتر مشخص می شود البته ناگفته نماند سنگ های سفید نیز جذابیت و زیبایی خاص خود را دارند. بهترین سنگها از نظر رنگ در اجرای نماهای رومی رنگ‌های کرم و بژ می‌باشند، البته در ایران رنگ سفید بسیار پرطرفدار است و این علاقه به خاطر وجود معادن متعدد تراورتن در ایران و استفاده ی زیاد از این سنگ در نماهای ساختمانی می‌باشد. معادن تراورتن در عباس آباد، آتشکوه، دره بخاری و حاجی آباد قرار دارند که همگی در محلات و نیم ور واقع شده اند. جزئیات طرح های رومی مثل طرح قاشقی، شیارها، ستون‌ها، گل ، کله قوچی و …. روی سنگ کاملا سفید کمتر دیده می‌شوند چون این نوع سنگ نور را بازتاب می‌کند و باعث می‌شود جزئیات به خوبی دیده نشوند.

سنگها در طبیعت دارای رگه ای از انواع ترکیبات فلزی، اکسیدهای روی و آهن و موج هایی از رنگ های مختلف هستند که در سطح سنگ سفید بسیار واضح و آشکار دیده می‌شوند. این نمایش رنگها به تنهای زیبا هستند ولی در نماهای کلاسیک وجود این موج ها و رگه‌ها باعث کم رنگ شدن ابزارها خواهند شد. سنگهای بژ، کرم و نسکافه ای که به خوبی درجه بندی شده باشند کمک زیادی به نمایش بهتر طراحی، جزئیات و ابزارها خواهند کرد.

در این نمونه کار از سنگ تراورتن کرم روشن طرق استفاده شده است و با توجه به سبک از ستون ها و قاب ها نیز به تناسب استفاده شده است.

 

 شما می توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان برخوردار شوید و انواع نمونه کارهای مختلف را دریافت کنید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت