ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساختمان سنگ تراورتن ساده

نمای ساختمان 1012

نمونه کار نمای ترکیبی سنگ سفید عباس آباد

 

کد نمونه : SA1012

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک ساده
  • استفاده از چند ستون ساده

 

سنگ استفاده شده :

  •  سنگ تراورتن سفید عباس آباد

 

بررسی نمونه کار :

 

در بسیاری از شهرها و محل ها نماهای ساده ای را میبینید که گاهی در عین سادگی زیبایی خود را حفظ کرده اند و چهره شهر را شکیل تر نشان می دهند . این نمونه نمای اجرا شده که سنگ تراورتن عباس آباد است نیز در عین سادگی زیبایی خود را دارد . اگر چه از چند ستون و قسمت های حجمی و برجسته به طور جز برخوردار است اما بازهم در زمره نماهای ساده قرار میگیرد . استفاده از جانپناه های تمام سنگی با نرده یکی از ویژگی های این نما است که ساختمان را بلند تر نشان داده است. شاید بتوان گفت همین ترکیب پروفیل قهوه ای تیره پنجره ها به نما  جذابیت بخشیده و سنگ سفید را بیشتر نمایان کرده است . در اصل سنگ سفید به دلیل یکدستی که در اصل پلاک های سنگ است اگر به تنهایی استفاده شود و المان متضادی نباشد سفیدی خود را کمتر نشان می دهد . سنگ تراورتن سفید عباس آباد یکی از بهترین تراورتن های موجود در ایران است که تخلخل مناسب و ساب فوق العاده ای دارد و برای تمام شرایط آب هوایی مناسب است . به طور مثال شهرهای شمال غربی ایران و غرب ایران که زمستان های سختی دارند از شامل اب و هوای سرد و مرطوب و سرد و خشک می شوند نیز اگر از سنگ تراورتن سفید عباس آباد استفاده کنند مشکلی برایشان به وجود نخواهد آمد و این سنگ مقاومت بالایی از خود نشان می دهد . سعی کنید از سنگ های تراورتن تنها در نما استفاده کنید و اگر قصد دارید از ان در فضاها و کاربری های دیگر استفاده کنید حتما قبل از اجرا با کارشناسان ما در کالا ساخت تماس حاصل کنید و با توجه به کاربری و شهر محل سکونت خود از مشاوره رایگان برخوردار شوید . گاهی سنگ های تراورتن به ذخیره ای کمتر از 200 متر در انبار ما میرسند و یا به طور رندوم حراج های فصلی میخورند و شما می توانید به قیمتی بسیار مناسب تر از سنگ اصفهان آنها را در سریع ترین زمان ممکن خریداری و درب پروژه خود تحویل بگیرید. به این موضوع توجه داشته باشید که اکثر حراج ها برای همکاران پیمانکار و انبار دار منظور می شوند و اگر تمایل دارید از آنها مطلع بشوید سریع ترین راه ممکن تماس با بخش سنگ کالا ساخت است. این تصور که سنگ های بی کیفیت حراج میخورند کاملا غلط است و شما در کالا ساخت شاهد آن هستید که گاهی سنگ های سوپر ممتاز هم شامل حراج می شوند . تنها نکته منفی وجود متراژ محدود است که با راهنمایی همکاران ما می توانید از نما های ترکیبی استفاده کنید. سنگ تراورتن از پرکاربرد ترین سنگ های  نما در ایران است . به دلیل وجود چند مزیت اساسی و قابل توجه که به ترتیب زیر است :

- ملات خور بالا و ترکیب زیاد با ملات در نتیجه به سطح نما محکم تر میچسبد و احتمال سقوط آن از روی سطح نما کاهش می یابد .

- تخلخل مناسب و مقعول که تراکم سنگ را کاهش می دهد در نتیجه وزن سنگ کاهش می یابد که سبک تر شدن وزن سازه و ساختمان را در پی دارد .

- تنوع رنگ بالا و قابل استفاده در انواع طرح و سبک های معماری که باعث میشود قدرت تصمیم گیری و بازه انتخاب شما افزایش یابد

- مقاوم و سازگار با تمام شرایط اب و هوایی از معتدل و خشک تا سرد و مرطوب در هر شزایط اب و هوایی می توانید از سنگ نما تراورتن استفاده کنید 

- تنوع جنس و معدن و تعدد واحد های سنگبری باعث شده است تا سنگ نما تراورتن از قیمت خوبی برخودار باشد و به صورت رقابتی عرضه گردد.

- به دلیل سبک وزن بودن سنگ می توان به متراژ بالاتری در هر بار بارگیری به تناسب ماشین مورد نظر حمل کرد در نتیجه هزینه ی هر متر سنگ درب پروزه شما کاهش می یابد.

شما میتوانید در تماس با کارشناسان و همکاران ما در کالا ساخت از مشاوره رایگان برخوردار شوید . تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت