برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
ساختمان مسکونی نمای سنگی تراورتن

نمای ساختمان 1015

نمونه کار نمای سنگ تراورتن عباس آباد

 

کد نمونه : SA1015

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک ترکیبی
  • استفاده از هارمونی تضاد در ترکیب رنگ سنگ ها
  • استفاده از رنگ درب ورودی مشابه با نما
  • استفاده از کتیبه دعا
  • استفاده از نور پردازی مستقیم بر روی سطح جانپناه

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن سفید عباس آباد
  • سنگ تراورتن سیلور تکاب
  • سنگ گیوتین انیکس قهوه ای
  • رزین معمولی
  • کتیبه سرامیکی

 

بررسی نمونه کار :

 

تضاد یکی از اصلی ترین ترکیب رنگ ها در رنگ شناسی است . تضاد میتواند زیبایی هر کدام از رنگ ها را واضح تر نشان دهد . ترکیب خاصی از رنگ ها در کنار یکدیگر زمانی که حس خوبی را به شما منتقل میکند و به نظر شما زیبا می آید را هارمونی یا هماهنگی می نمامیم. در این نمونه هماهنگی تضاد بین رنگ سنگ سفید تراورتن عباس آباد و سنگ تراورتن سیلور تکاب تضاد بین روشن و تیره را به تصویر کشیده است . استفاده از اشکال هندسی که حس حرکت را به انسان تداعی میکنند و استفاده از یک ترکیب ساده سنگ گیوتین یا قیچی که در دور قاب آیفون نیز استفاده شده است . تماما نمای این ساختمان را سبک ترکیبی نشان می دهد. چند نکته که در این نما باید اشاره شود به شرح زیر است

استفاده از رنگ درب منزل هماهنگ با ترکیب رنگ سنک های تیره و روشن نما که درب منزل نیز در این سبک خریداری و طراحی شده است . باید بدانید که درب ورودی و پارکینگ یکی از عوامل مهم در هر نمایی است . درب ها را می توانید در تناژ رنگی نما انتخاب کنید که باعث میشود نمای ساختمان بزرگتر جلوه کند . زیرا دیگر شما درب را جرئی جدا از نما نمی بینید و همینطور گاهی میتوانید به صورت یک المان به طور کلی از یک رنگ دیگر و خاص استفاده کنید که نقطه ای که چشم برآن برمیگردد دیگر نمای شما نخواهد بود و درب ورودی شما خواهد بود .

مورد بعدی استفاده از نور پردازی در سطح حجمی جانپناه است که باعث میشود نما در شب بزرگتر نشان داده شود و همینطور استفاده از کتبه سرامیکی که گاها دعا یا بیت شعری بر روی ان نوشته میشود و این مورد سنگی نیز میتواند باشد که با توجه به طرح شما از دستگاه های لیزر یا سی ان سی استفاده می کنیم و هر سانتی متر قیمت خواهد خورد .

 

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان  بهره مند گردید و حتی از نمونه های کار بیشتر و ناتمامی که در سایت قرار نگرفته اند و ارسالی از مشتریان خوب ما از سراسر ایران هستند . تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت