نمای ساختمان با سنک مرمریت مشکی نجف آباد

نمای ساختمان 1021

نمونه کار نمای سنگ تراورتن ترکیب سفید شکلاتی

 

کد نمونه : SA1021

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک ترکیبی سفید و شکلاتی
  • استفاده از مرمریت مشکی نجف آباد برای تفکیک رنگ ها
  • استفاده از ترکیب گیوتین و فضای سبز برای زیبا تر نشان دادن ورودی
  • هماهنگی رنگ درب ورودی با رنگ سنگ نما

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن سفید عباس آباد
  • سنگ گیوتین گردویی
  • سنگ تراورتن موج دارشکلاتی طرق
  • سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

 

بررسی نمونه کار :

 

سعی شده است تا در این نما نسبت استفاده از ترکیب سنگ ها رعایت شود . گرچه ترکیب رنگ هر سنگ نما سلیقه ای است . اما در اکثر موارد استفاده از نسبت 2 به 3 به 1 نسبت بهتری برای نمایش بیشتر رنگ ها است . به این معنی که استفاده از یکی از رنگ های شکلاتی و سفید ( در این نما ) نصف یا یک دوم باشد و استفاده از به طور مثال در این نما مرمریت مشکی نجف آباد 1/3 یک سوم است . در کل اگر قصد اجرای نمای ترکیبی دارید می بایست به طور حتم پس زمینه اصلی نما بیشترین سطح را در بر گرفته باشد تا الباقی طرح ها و رنگ ها جلوه خود را نشان دهند .

در این نما از سنگ تراورتن سفید عباس آباد در کنار سنگ شکلاتی موج دار طرق سعی شده است تا ترکیب زیبایی را به نمایش بگذارند . اما باید خاطر نشان کرد استقاده مکرر از حجم ها و مستطیل های تو در تو تنها باعث از بین رفتن جلوه کلی میشود . سعی کنید در حد حرکت چشم ( به این منظور که زمانی شما تصویر یا نما یا عکسی را میبیند تنها چشمتان در یک نقطه متمرکز نشود و تمام سطح را در نظر بگیرید . به این موضوع حرکت چشم میگوییم ) از ترکیب های حجمی استفاده کنید نه بیشتر که باعث گیج شدن مخاطب و گم شدن طرح اصلی نشود. 

در این نمونه مشابه نمونه های که به وفور یافت میشود از سنگ مرمریت مشکی نجف آباد برای جدا سازی و تفکیک رنگ ها استفاده شده است. در استفاده از مرمریت ها نهایت دقت را به خرج دهید زیرا پشت سطح سنگ مرمریت صاف و بدون خلل و سوراخ است پس ملات خوری در حد تراورتن ندارد. همینطور که مشاهده می کنید با ترکیب سنگ گیوتین و فضای سبز ورودی را خاص تر و زیبا تر جلوه داده اند . ( ورودی خانه چه درب اصلی چه پارکینگ و حیاط می بایست گویای فضای داخلی نیز باشد )

 

شما میتوانید با تماس با همکاران ما در کالا ساخت از مشاوره رایگان بهره مند گردید و تمام مواردی را که در مورد انتخاب سنگ نیاز دارید دست پیدا کنید . تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست .

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت