ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساختمان سه طبقه با سنگ تراورتن شکلانی موج دار

نمای ساختمان 1022

نمونه کار نمای ترکیبی تراورتن عباس آباد

 

کد نمونه : SA1022

 

ویژگی های نمونه :

  • ترکیب دو رنگ سنگ تراورتن
  • استفاده از حجم های ساده

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن سفید عباس آباد
  • سنگ تراورتن شکلاتی موج دار حاجی آباد

 

بررسی نمونه کار :

 

اینکه شما سنگ ها را در چه ابعادی و به چه صورتی کار کنید . سلیقه خودتان و راهنمایی و مشاوره استاد کار و معمار است. به این نما توجه کنید که چگونه از موج هایی که در سنگ شکلاتی موج دار حاجی آباد است به زیبایی استفاده شده و با کار کردن سنگ ها به صورت عمودی زیبایی کار دو چندان شده است. شاید اگر سنگ ها را به صورت افقی و به طور معمولی که اکثر اوقات اجرا میشوند اینجاهم کار شده بود این جذابیت و بازی زیبای موج های تراورتن شکلاتی موج دار حاجی آباد را شاهد نبودیم . در این نما تنها با استفاده از دو رنگ سنگ و حجم دادن به قاب های پنجره ها و و در کل حجم دادن خیلی کم به نمونه شکلاتی موج دار توجه بیننده را بیشتر جلب کرده اند.

چون این نما مسطح است و تقریبا جز نما های دو بر بزرگ است، انتخاب این مورد که یکدست به صورت ساده کار شود باعث بزرگتر نشان دادن شدن ساختمان میشود. توصیه ما . سعی کنید زمانی که قصد خرید سنگ را دارید اگر به صورت اینترنتی و آنلاین است درخواست ارسال فیلم و ورق زدن سنگ را داشته باشید تا متوجه موج ها و بازی رنگ های سنگ شوید . و اکر به صورت حضوری مراجعه کرده اید دو الی سه پلاک از سنگ را در کنار یکدیگر روی زمین قرار دهید تا حدودا متوجه ترکیبی که به دست می آید بشوید .

اگر معمار با تجربه و مختصصی داشته باشید قبل از اجرای سنگ نما ها روی تن ساختمان آنها را به صورت جزئی روی سطح زمین در کنار یکدیگر قرار میدهد و دقیقا مشابه این طرحی که مبینید می تواند برای نمای ساختمان شما هاله ها و موج های اصلی قله سنگ را به نمایش بگذارد .

ما در کالا ساخت تمام تلاش خود را جهت رضایت شما و خشنودی خاطرتان انجام میدهیم . اگر به قیمت و نرخ به روز سنگ های هر نمونه کار نیاز داشتید با شماره تلفن 03191004468 داخلی 102 تماس حاصل فرمایید و در تمامی موارد از همکاران ما به طور رایگان مشورت بگیرید .

 

 مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت