برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمان با سنگ تراورتن سیک مینیمال

نمای ساختمان 1032

نمونه کار نمای سنگ تراورتن طرق عسلی

 

کد نمونه : SA1032

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای مینیمال
  • استفاده یکدست از یک نوع سنگ
  • بهر گیری از نور مناسب
  • سادگی و تعداد پنجره های بالا

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن طرق عسلی ممتاز

 

بررسی نمونه کار :

 

همانطور که می دانید سبک های بسیار متنوعی درپیاده سازی نما ساختمان وجود دارد که معماران و طراحان بر حسب سلیقه خود و صاحب ملک یکی از انواع آن ها را انتخاب می نمایند. در این میان سبک مینیمال یکی از انواع بسیار پرکاربرد و پر طرفدار در سبک های پیاده سازی نما می باشد که می توان گفت یک سبک امروزی و نوگرایانه محسوب می شود. سبک مینیمال بر اساس اصول ساده گرایی و استفاده بسیار کم از تزئینات اضافی بنا گردیده است و بسیار مناسب افرادی می باشد که علاقه ای به شلوغ کاری ندارند. در این نوع سبک معماری ترجیح داده می شود که تنها از یک نوع متریال استفاده گردد و ترکیبات اضافی حذف شود.

نمای ساختمان ارائه شده در این بخش از کالاساخت نمونه ای از سبک مینیمال می باشد که با توجه به تصویر می توانید متوجه شوید در عین سادگی، دارای زیبایی بسیار چشمگیری می باشد. در این نما از یک نوع سنگ بسیار زیبا و دارای زمینه با شکوه تحت عنوان سنگ تراورتن طرق عسلی ممتاز بهره گرفته شده است. سنگ تراورتن طرق عسلی ممتاز یک محصول بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد که زمینه آن به رنگ سفید است و دارای رگه های عسلی بسیار زیبایی می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید این سنگ دارای ساب و صیقل فراوانی است به طوری که قادر است نورهای به کار رفته در نما را به خوبی بازتاب دهد.

یکی از اصولی که طراحان این نما از آن بهره گرفته اند و در عین سادگی جلوه بسیار زیبایی به آن بخشیده اند استفاده از پنجره های فراوان، خطوط مستقیم و بدون قوس و شکست های آنچنانی و همچنین احجام بسیار ساده می باشد. ترفند های به کار رفته در طراحی این نوع نما همگی خبر از وجود سبک مینیمال در آن را می دهند.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمونه کار های مختلف و انواع مصالح ساختمانی شما همراهان عزیز می توانید به رایگان با گروه مشاورین کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت