ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای داخلی ساختمان ترکیبی سنگ تراورتن و سنگ قیچی

نمای ساختمان 1033

نمونه کار نمای تراورتن عباس آباد

 

کد نمونه : SA1033

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی
  • استفاده از دو نوع سنگ
  • استفاده از پوشش گیاهی

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن سفید عباس آباد سوپر
  • سنگ قیچی جوشقان

 

بررسی نمونه کار:

یکی از ایده های خلاقانه ای که امروزه در طراحی نمای خارجی ساختمان بسیار باب شده است، بهره گیری از نمای ترکیبی می باشد. با استفاده از نمای ترکیبی علاوه بر اینکه شما می توانید طرح های بسیار متنوع و بی شماری را در سازه خود اجرا نمایید، می توانید با ترکیب متریال های مختلف نماهای سطح شهر را از یکپارچگی در آورید و نمایی جدید تر و زیبا تر به مجموعه شهری ببخشید. در پیاده سازی نمای ترکیبی شما از چندین متریال در کنار یکدیگر می توانید بهره بگیرید و می توانید یک طراحی ساده یا یک طراحی شلوغ را در سازه خود اجرا نمایید. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید این نمونه کار به صورت ترکیبی از سنگ تراورتن عباس آباد سوپر و سنگ قیچی جوشقان اجرا شده است و به منظور زیبایی هرچه بیشتر آن از پوشش گیاهی چمن و درختچه نیز بهره گرفته شده است. سنگ های سفید عباس آباد و جوشقان به همراه ترکیب رنگ سبز پوشش گیاهی توجه هر فردی را به خود جلب می نماید و می توان اینگونه نما را مناسب اکثر سلیقه ها دانست. قاب هایی که با استفاده از سنگ قیچی جوشقان در میان نما سنگ تراورتن سفید عباس آباد ایجاد شده است یک ترفند مناسب در تزئین این نما می باشد.

از دیگر ترفند هایی که در این نمونه کار به چشم می خورد استفاده از لامپ های کوچک در بالای سنگ قیچی جوشقان می باشد. این ترفند در شب شکوه و جلوه ساختمان را دو برابر می کند و سبب می شود تا نور در برخورد با سنگ و باغچه چشم هر بیننده ای را به خود خیره سازد. علاوه بر همه این ها استفاده لایه ای از چمن مصنوعی میان سنگ های به کار رفته در رمپ نیز دیگر ترفند طراح این نما برای زیبا و چشمگیر جلوه دادن آن می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمونه کار های مختلف و انواع مصالح ساختمانی شما همراهان عزیز می توانید به رایگان با گروه مشاورین کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت