ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای کلاسیک ساختمان با سنگ تراورتن

نمای ساختمان 1034

نمونه کار نمای سنگ تراورتن عباس آباد

 

کد نمونه : SA1034

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای کلاسیک
  • استفاده از قاب های تزئینی، هلال ها و ستون ها
  • استفاده از سنگ یکدست و منحصر به فرد
  • بهره گیری از نرده های صراحی (سنگی)

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن عباس آباد سوپر

 

بررسی نمونه کار:

 

عوامل تاثیر گذار در بحث طراحی نمای بیرونی ساختمان علاوه بر خلاقیت و هنر طراح شامل مقدار بودجه کارفرما، اقلیم و شرایط محیطی منطقه، مصالح قابل دسترس  .... نیز می باشند. توجه به هر کدام از این موارد به شما کمک می کند تا یک نمای منحصر به فرد و ماندگار را در سازه خود داشته باشید. سنگ تراورتن عباس آباد سوپر یکی از برند های بسیار معروف تراورتن ها می باشد که به دلیل ویژگی های مثبت بالای خود همچون زمینه زیبا و چشمگیر، سازگازی با انواع آب و هوا و قابل دسترس بودن به شما یک نمای زیبا به همراه طول عمر بالا می بخشد. نمونه نمای ارائه شده در این قسمت با سبک منحصر به فرد و پر طرفدار کلاسیک یکی از انواع نماهایی است که در پیاده سازی آن از سنگ تراورتن عباس آباد سوپر بهره گرفته شده است. این نما طراحی بسیار با شکوه و چشمگیری دارد که سنگ عباس آباد با رنگ و طرح زیبای خود سبب شکوه دو چندان آن شده است. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید ستون ها، هلال ها و قاب های سنگی کار شده در این نما نشانه از وجود سبک کلاسیک در معماری آن می باشد. نرده های صراحی به کار رفته در بالکن این نما یاد آور کاخ های مجلل و با شکوه در تاریخ ایران می باشد و به ساختمان جلوه ای بی نظیر بخشیده است.

هلال های موجود در تصویر به دو صورت پیاده سازی می شوند. این هلال ها را می توان به صورت از پیش ساخته و برش خورده در سنگبری و یا به صورت تکه سنگ های کوچک و اجرا به صورت بند بند توسط استاد کار به کار برد. سبک کلاسیک یک سبک معماری بسیار پر طرفدار در کشور ایران می باشد که بیشتر در مناطق مرفه و بالانشین شهر تهران اجرا می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمونه کار های مختلف و انواع مصالح ساختمانی شما همراهان عزیز می توانید به رایگان با گروه مشاورین کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت