برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمان مدل رومی سنگ طرق

نمای ساختمان 1037

نمونه کار نمای سنگ تراورتن طرق

 

کد نمونه : SA1037

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای رومی
  • استفاده یکدست از سنگ
  • به کارگیری نرده های صراحی
  • استفاده از تزئینات مختلف

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن طرق عسلی

 

بررسی نمونه کار :

 

در دنیای امروز با افزایش تجمل گرایی و تفاوت بالا در سلایق، طراحی نمای خاص و منحصر به فرد یکی از اولویت های بسیاری از کارفرمایان و معماران شده است. توجه به پیاده سازی نمای مناسب به همراه رعایت اصول طراحی علاوه بر اینکه سبب هویت بخشی و ارزش دهی به ساختمان می گردد موجب افزایش زیبایی و شکوه فضای شهری نیز می شود. تصویر ارائه شده در این بخش یکی از نمونه های بسیار زیبا و چشمگیر از نمای خارجی می باشد که در طراحی آن از المان ها و تزئینات متنوعی استفاده شده است. سبک به کار رفته در پیاده سازی این نما سبک رومی می باشد که الهام گرفته از معماری روم باستان است. امروزه معماری رومی از طرفدارن بسیار زیادی در کشور ایران بهره مند شده است و به دلیل تزئینات و جزئیات مختلفی که دارد می توان طراح های بسیار متنوعی از آن را در ساختمان پیاده سازی نمود.

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید تزئینات این نما شامل قاب های سنگی، قوس های منحنی و زاویه دار، حاشیه های تزئینی، نرده های صراحی (سنگی)، ستون های مربعی شکل، سر ستون ها و بسیاری تزئینات دیگر می باشد. یکی از بهترین سنگ ها در پیاده سازی این نوع نما با تزئینات فراوان خود، سنگ تراورتن طرق است. سنگ تراورتن طرق عسلی با زمینه روشن و بسیار زیبایی که دارد می تواند به خوبی این نوع نما را به نمایش در آورد. یکی دیگر از ویژگی های سنگ تراورتن طرق عسلی که سبب مناسب بود آن برای این نوع سبک طراحی نما شده است، چسبندگی و مقاومت بسیار بالایش است.

از سنگ تراورتن طرق عسلی در طراحی نرده های سنگی این نما نیز بهره گرفته شده است و سبب یکدستی کامل آن گشته است. استفاده متعدد از نرده های سنگی در قسمت های مختلف این نما همچون بالکن و پشت بام به همراه رعایت استاندارد فاصله سبب زیباتر شدن آن شده است.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت