ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای بیرونی ساختمان طرح رومی

نمای ساختمان 1040

نمونه نما سنگ تراورتن کرم طرق

 

کد نمونه : SA1040

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای نیمه رومی
  • استفاده از طرح های حجمی
  • بهره گیری از یک نمونه سنگ
  • استفاده از بندکشی
  • بهره گیری از سایبان های سنگی

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن کرم طرق

 

بررسی نمونه:

 

یکی از انواع سبک های طراحی نما که امروزه افراد بسیار زیادی به آن علاقه مند شده اند، نمای رومی می باشد. اما باید گفت نمای رومی به دلیل تزئینات بسیار و المان های مختلفی که در اجزا خود دارد، یک نمای گران قیمت می باشد که به بدجه بسیار زیادی نیازمند است و برخی از افراد با علاقه زیادی که به آن دارند توان اجرایش را در نمای خارجی خود ندارد. در این صورت ما به این افراد پیشنهاد می نماییم که از نمای نیمه رومی با المان ها و تزئینات کم تر استفاده نمایند و بودجه خود را بسیار کاهش دهند. نمونه ارائه شده در این بخش یکی از انواع نماهای اجرا شده به صورت نیمه رومی می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید این نما از برخی المان های نمای رومی همچون طرح های حجمی ساده، سایه بان های سنگی، باکس های حجمی و ... برخوردار می باشد و در عین حال آنچنان شلوغ و پر جزئیات نمی باشد.

یکی از بهترین گزینه هایی که در اجرای این گونه نما می توان از آن بهره گیری نمود، سنگ تراورتن کرم طرق می باشد. این سنگ با زمینه کرم رنگ خود و هاله های سفید رنگی که در زمینه اش دارد، علاوه بر ساده بودن، طرح ها و نقش های این نما را به خوبی به اشتراک می گذارد و نیازمند ترکیب با مصالح دیگر نمی باشد. سنگ تراورتن حاجی آباد و تراورتن آتشکوه از دیگر سنگ هایی هستند که گروه کالاساخت در اجرای این چنین نمایی به شما پیشنهاد می دهد. در کل سنگ های تراورتن به دلیل تخلخلی که در پشت خود دارد، از چسبندگی بسیار بالایی به ملات برخوردار هستند و در نماهای بلند و مرتفع نگرانی از بابت افتادن آن ها و وارد آمد خسارت های مالی و جانی وجود ندارد. همچنین مقاومت اکثر آن ها در برابر شرایط آب و هوایی مختلف به شما این امکان را می دهد تا در هر کجای ایران که هستید از این سنگ ها بهره گیری نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نمونه کار های مختلف و انواع مصالح ساختمانی شما همراهان عزیز می توانید به رایگان با گروه مشاورین کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت