برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نما با آجر نسوز و سنگ

نمای ساختمان 1042

 نمونه نما سنگ تراورتن عباس آباد

 

کد نمونه : SA1042

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی
  • استفاده از ترکیب سنگ و آجر
  • بهره گیری از درپوش ها و سایبان های سنگی
  • بهره گیری از اشکال هندسی
  • استفاده از تناژ رنگی روشن
  • استفاده از نوار های مشکی مطابق درب ها

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن سفید عباس آباد
  • آجر دکوراتیو قهوه ای

 

بررسی نمونه :

آجر و سنگ هر دو از جمله مصالح ساختمانی پر طرفدار هستند که از دیرباز مورد استفاده دست اندرکاران ساخت و ساز قرار می گیرند و از کاربری فراوانی برخوردار هستند. این دو متریال از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار می باشند و از جمله پرکاربرد ترین مصالح در طراحی و ساخت نمای داخلی و خارجی ساختمان هستند. یکی از سبک های اجرا نمای که در کشور ایران بسیار رواج دارد، سبک ترکیبی می باشد. در این سبک از دو یا چند متریال در کنار یکدیگر بهره گیری می نمایند و به گونه ای آن ها را کار می کنند تا تناژ رنگی زیبا و تاثیر پذیری ایجاد نمایند. در این میان ترکیب سنگ و آجر از جمله پر طرفدارترین ترکیب ها می باشد. به دلیل تنوع بالا در آجر و همچنین در سنگ های ساختمانی طرح های بسیار مختلف و متفاوتی را می توان با ترکیب از این دو متریال اجرا نمود و زیبایی را به ساختمان هدیه داد.

نمونه نمایی که ما در این بخش از کالاساخت برای شما همراهان ارائه نمودیم یکی از نماهای اجرا شده به سبک ترکیبی آجر و سنگ می باشد. همانطور که مشاهده می نمایید، در این نما از ترکیب رنگ سفید سنگ تراورتن عباس آباد به همراه آجرنما قهوه ای روشن بهره گیری شده است و رنگ قهوه ای، سفیدی کلی نما را از حالت یکنواخت خود خارج نموده است تا چشم افراد دچار خستگی نگردد. علاوه بر این ها بهره گیری از اشکال هندسی همچون نیم دایره، مربع، مثلث و مستطیل در این نما به آن حالتی قابل توجه و زیبا بخشیده است. استفاده از نوار های رنگی مشکی در قسمتی از این نمونه کار که مطابق با درب ها اصلی می باشد سبب شده است تا نما بزرگ تر به نظر برسد. استفاده از پنجره های بزرگ و قاب دور آن ها از دیگر ترفند هایی است که در این نما به کار گرفته شده است.

سنگ تراورتن به کار رفته در این نما، با انواع سورت ها و آجر دکوراتیو در رنگ های متنوع در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت موجود می باشد و شما می توانید با مراجعه به قسمت های مربوط در سایت آن ها را مشاهده و خریداری نمایید.

 

 مشاوره واتس اپ 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت