برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای رومی داخل خانه با سنگ طرق

نمای ساختمان 1044

نمونه نمای داخلی سنگ تراورتن طرق

 

کد نمونه: SA1044

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای رومی
  • استفاده از طرح های سنگی برجسته
  • بهره گیری از نرده های صراحی در پلکان و پاگرد
  • استفاده از ستون های سنگی
  • بهره گیری از نیم طبقه

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن طرق

 

بررسی نمونه :

 

نمای داخلی را شاید بتوان یکی از تاثیرگذارترین المان ها در طراحی دکوراسیون داخلی یک ساختمان دانست. این المان در ساختمان های عمومی همچون رستوران ها، پاساژ ها و هتل ها از تاثیر بسیار بیشتری برخوردار است چرا که هر روزه افراد بسیار زیادی در این مکان ها رفت و امد می نمایند و این موضوع می تواند در قضاوت آن ها از ساختمان بسیار تاثیرگذار باشد. امروزه با افزایش تجمل گرایی، افراد همواره به دنبال مکان هایی با طراحی و دکوراسیون خاص و متفاوت هستند و می توان گفت شاید ظاهر یک رستوران و یا یک هتل از اهمیت بیشتری برایشان به نسبت دیگر مسائل برخوردار است. بهره گیری از یک نمای زیبا و چشمگیر تاثیر بسیار زیادی در جلال و شکوه محیط دارد و می توان از سبک های مختلفی  در طراحی این بخش از ساختمان استفاده نمود. نمونه نمایی که ما در این قسمت از کالاساخت برای شما همراهان ارائه نمودیم، نمای داخلی یک رستوران می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید این نما به گونه ای اجرا شده است تا حالتی مانند رستوران های فاخر و همانند قصرها برای بینندگان ارائه دهد. سبکی که در اجرای این نما استفاده شده است، سبک معماری نیمه رومی می باشد. معماری نیمه رومی همانند معماری رومی است با این تفاوت که از المان ها و تزئینات کم تری برخوردار است.

در معماری نیمه رومی اصل بر استفاده از یک مدل سنگ و ترجیحا در رنگ سفید یا روشن است. سنگی که در اجرا این نمونه نما به کار رفته است، سنگ تراورتن طرق ممتاز با زمینه کرم روشن می باشد که با سطح صیقلی و سابیده خود سبب انعکاس نور در فضا و دو چندان نمودن جلوه دکوراسیون شده است. نرده ها و ستون های سنگی از جمله المان های نمای نیمه رومی هستند که تاثیر بسیار زیادی در ایجاد حس قصرهای یونانی در افراد را دارد. یکی از ترفندهایی که طراحان در اجرای دکوراسیون داخلی این رستوران به کار برده اند، بهره گیری از نیم طبقه می باشد. ترفند نیم طبقه در رستوران ها سبب بهره گیری از فضای بیشتر می شود.

 

شما همراهان عزیز می توانید برای بهره گیری از مشاوره و راهنمایی درباره نحوه انتخاب محصول و اجرای نمای خود با گروه مشاورین ما در کالاساخت به رایگان تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت