ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساختمان با سنگ تراورتن عباس آباد

نمای ساختمان 1066

نمونه کار نمای ترکیبی

 

کد نمونه : SA 1066

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی
  • بهره گیری از چند مدل سنگ ساختمانی
  • اجرای خطوط عمودی مشابه با درب ها
  • استفاده از حجم های ساده
  • بهره گیری از جان پناه سنگی
  • اجرای باکس های سنگی

 

مصالح استفاده شده :

 

بررسی نمونه

 

در طراحی و زیبایی نمای خارجی ساختمان، گزینه ای که تا حد زیادی تاثیرگذاراست، متریال مورد استفاده در اجرای آن می­باشد. در واقع بعضی از مصالح در برخی از سبک ها کاربری بیشتری دارند و یا بعضی از متریال ها مناسب برای آب و هوای خاصی هستند. در این میان سبک ترکیبی یکی از سبک هایی است که در پیاده سازی نمای خارجی ساختمان از آن بهره گیری می­شود و قابلیت این را دارد که از چندین نوع مصالح در اجرایش استفاده نمود. چوب، سنگ، آجر، کامپوزیت و ... از جمله متریال هایی هستند که در طراحی و پیاده سازی نما از آن ها بهره گیری می­شود. حال می­توان از این مصالح در نماسازی هم به صورت تکی و یکدست و هم در برخی موارد به صورت ترکیبی استفاده نمود.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می­نمایید، نمایی از یک ساختمان پیاده سازی شده با بهره گیری از سبک ترکیبی می­باشد. اگر به تصویر ارائه شده دقت کنید، متوجه می­شوید که از چند مدل سنگ متفاوت در اجرای این نما استفاده شده است. در واقع می توانیم اینگونه بیان کنیم که از میان انواع مختلف از مصالح، سبک ترکیبی با چند مدل سنگ ساختمانی بیشترین طرفدار را در کشور ایران دارا می­باشد. در این نما، زمینه اصلی به وسیله سنگ تراورتن عباس آباد که یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربرد ترین انواع تراورتن ها بوده، پیاده سازی شده است. سنگ عباس آباد دارای طیف رنگی سفید تا کرم تیره بوده و از سورت های بسیار متنوعی برخوردار است که نمونه استفاده شده در این نما همانطور که می­ بینید، سنگی با زمینه کرم مایل به سفید به همراه رگه ها و موج های شکلاتی رنگ می­باشد. در هماهنگی با موج های این سنگ، طراح از سنگ تراورتن شکلاتی دهشیر به منظور اجرای جان پناه، سایبان ها و طرح های حجمی بهره گیری نموده است. جان پناه نمای این ساختمان بسیار زیبا و دارای طرح خاص و جدیدی می­باشد که در اجرای آن از سنگ استفاده شده است. علاوه بر دو سنگ عنوان شده، از سنگ گیوتین گردویی در تزئین قسمت ورودی و پایین دست نما بهره گیری شده که این محصول نیز هماهنگی و تناژ زیبایی با دیگر مصالح نما ایجاد کرده است. در اجرا این نما بیشتر تاکید بر روی استفاده از خطوط باریک عمودیست که سبب می­شوند تا نما بلند تر و جذاب تر به نظر برسد. همچنین ترفند تکرار که یکی از ترفند های رایج در نماسازی می باشد، نیز در این نما مشهود است.

ما در کالاساخت برای ایده دهی به شما همراهان عزیز و ارائه سبک ها و ترفند های مختلف، برخی از انواع نماهای پیاده سازی شده در سطح کشور به همراه تحلیل مختصری از آن ها را در بخش گالری نمونه کاری های سایت ارائه کرده ایم. شما می­توانید در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

 

مشاوره واتس اپ

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت