برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
ترکیب سنگ و آجر در نمای ساختمان

نمای ساختمان 1074

نمونه نمای ترکیبی سنگ تراورتن و آجرنما

 

کد نمونه : SA1074

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی
  • بهره گیری از ترکیب دو مدل سنگ به همراه آجرنما
  • استفاده از سنگ دکوراتیو
  • اجرای قرنیز
  • بهره گیری از طرح های حجمی ساده
  • اجرای ترفند تکرار
  • استفاده از باکس گل سنگی
  • اجرای پنجره های حالت دار

 

مصالح استفاده شده :

 

بررسی نمونه :

 

طراحی نمای خارجی از مهم ترین بخش ساختمان است و برای اینکه یک سازه دارای جذابیت و ارزش مادی یا حتی هنری باشد، می بایستی بر روی طراحی و اجرا نمای بیرونی آن به شدت توجه و دقت کرد. اگر به اطراف خود توجه کنید، حتماً ساختمان های زیادی می بینید که نابود بودن طراحی بیرونی آن ها با همان نگاه اول به خوبی پیداست. چنین سازه هایی حتی اگر در داخل از بهترین و برترین دکوراسیون و معماری برخوردار باشند، از آنجایی که نمای بیرونی آن ها ضعیف است، تاثیر آنچنانی بر روی بیننده و میهمان ها نخواهند گذاشت. امروزه طرح ها و سبک های بسیار متنوعی در پیاده سازی و اجرا نمای خارجی ساختمان وجود دارد که افراد می توانند بر حسب سلیقه، بودجه و نمای سازه های اطرافشان از میان آن ها سبک و طرح مناسب را انتخاب نمایند. در این میان سبک ترکیبی بیشتری طرفدار را در کشور ایران دارد و نمای اکثر سازه ها با بهره گیری از این سبک پیاده سازی شده اند.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع نماهای پیاده سازی شده با بهره گیری از سبک ترکیبی است که در اجرا آن از دو مدل سنگ تراورتن و یک مدل آجرنما به همراه یک نمونه سنگ آنتیک بهره گیری شده است. همانطور که می بینید زمینه اصلی این نما با بهره گیری از آجرنما نسوز پیاده سازی شده و در خارج نمودن آن از حالت یکدست و یکنواخت از سنگ تراورتن عباس آباد با زمینه کرم مایل به سفید بهره گیری شده است. در کل ترکیب سنگ و آجر یکی از انواع ترکیبات بسیار پر طرفدار می باشد که بسیار از آن در نمای سازه های ایرانی استفاده می شود. در پایینی ترین بخش این نما و خطر تقاطع آن با کف زمین از سنگ تراورتن شکلاتی دهشیر بهره گیری شده است. استفاده از قرنیز سنگی با این رنگ سبب محافظت از قسمت پایینی نما در برابر لکه و کثیفی در اثر تجمع آب باران و برف می گردد. علاوه بر این ها بهره گیری ازباکس سنگی گل در این نمونه کار سبب زیبایی و جذابیت ورودی ساختمان گشته است و اگر به قسمت بالایی این باکس نگاهی بیاندازید متوجه قاب تزئینی با استفاده از سنگ گیوتین هفت رنگ می شوید که جلوه کار را دو چندان نموده است.

برای مشاهده انواع مختلف از مصالح استفاده شده در این نما و خرید سنگ و آجر در نمونه های مختلف می توانید به سایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت مراجعه نموده و در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره واتس اپ 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت