ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ساختمان سنگی تراورتن

نمای ساختمان 1075

نمونه نمای ترکیبی سنگ ساختمانی و آجرنما

 

کد نمونه : SA1075

 

ویژگی های نمونه :

 • سبک نمای ترکیبی
 • استفاده از سه مدل سنگ تراورتن به همراه آجرنما
 • اجرای قرنیز
 • بهره گیری از قاب دور پنجره ها
 • اجرای ترکیب رنگی متضاد
 • استفاده از نوار های مشکی در شکل دهی به نما
 • اجرای روف گاردن

 

مصالح استفاده شده :

 • سنگ تراورتن عباس آباد
 • سنگ تراورتن شکلاتی دهشیر
 • سنگ تراورتن سیلور تکاب
 • آجرنما نسوز

 

بررسی نمونه :

 

برای افرادی که قصد ساخت یک سازه چه مسکونی و چه اداری، تجاری یا آموزشی را دارند، بسیار مهم است که چه سبک نمایی را انتخاب می کنند و در پیاده سازی آن از چه المان هایی بهره گیری می نمایند. هر چند زیبایی نمای ساختمان اولویت بسیار زیادی دارد اما در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب نما باید تمامی جوانب سنجیده شود تا بعدها پشیمانی به وجود نیاید. یکی از اقداماتی که در اجرای نمای خارجی باید به آن توجه فراوانی نمود، انتخاب مصالح مناسب و با کیفیت بر اساس طرح و سبک مورد نظر در پیاده سازی نمای ساختمان می باشد. در واقع همانطور که می دانید امروزه طرح ها و مدل های بسیار متنوع و مختلفی از مصالح ساختمانی در بازار صنعت ساخت و ساز موجود می باشد که افراد می توانند بر حسب انتظارات، بودجه و سلیقه خود از میان آن ها نمونه مورد نظر را انتخاب نمایند. در این میان سنگ ها و آجر ها از جمله پرکاربردترین مصالح در پیاده سازی و اجرای نمای خارجی ساختمان از گذشته های دور تا به امروز هستند که خود به تنهایی دارای تنوع بالایی می باشند. علاوه بر این ها بهره گیری از ترکیب سنگ و آجر یکی محبوب ترین و پرطرفدارترین طرح ها در پیاده سازی نمای ساختمان های ایرانی است.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع نماهای پیاده سازی شده در ایران با بهره گیری از سبک ترکیبی سنگ و آجر می باشد. همانطور که در تصویر می بینید، در این نما از سه مدل سنگ ساختمانی به رنگ های سفید، دودی تیره و شکلاتی به همراه یک مدل آجرنما نسوز به رنگ قهوه ای تیره استفاده شده است. سنگ های بهره گیری شده در این نما همگی از جنس سنگ های تراورتن با ویژگی های مثبت فراوان هستند که از معادن عباس آباد، تکاب و دهشیر استخراج شده اند. همانطور که می بینید این سنگ ها در تضاد با یکدیگر قرار دارند و هر یک به گونه ای جلوه خاصی به نما بخشیده اند. این نمونه کار تا حدودی یک نمای شلوغ می باشد از طرح های برجسته و نوارهای مشکی و سنگی برخوردار است و دارای قاب سنگی به دور پنجره های خود می باشد. در قسمت پشت بام این نما نیز شاهد اجرای روف گاردن هستیم که این روزها یک ایده ی نوین برای ایجاد فضای سبز در بالایی ترین قسمت یک ساختمان می باشد.

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان بهره مند گردید و حتی از نمونه های کار بیشتر و ناتمامی که در سایت قرار گرفته نشده اند استفاده کنید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

مشاوره واتس اپ 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت