برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای ساختمان ساده سنگ

نمای ساختمان 1082

نمونه نمای ساده سنگ تراورتن

 

کد نمونه : SA1082

 

ویژگی های نمونه

  • سبک نمای مینیمال (ساده)
  • بهره گیری از یک متریال به صورت یکدست
  • اجرا خطوط ساده و حجیم
  • بهره گیری از قاب دور پنجره ها
  • اجرا نورگیری در بالکن
  • استفاده از جانپناه متفاوت در پشت بام
  • اجرای طرح های ساده و تو خالی

 

مصالح استفاده شده

  • سنگ تراورتن تکاب موج دار

 

بررسی نمونه

 

یکی از سبک های نو گرایانه که امروزه در نقاشی، طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی، مد و موسیقی بسیار پرکاربرد و قابل توجه می باشد، سبک مینیمال یا ساده گرایی است. در این سبک همانطور که از نامش پیداست، اصل بر سادگی و دوری از تزئینات و المان های اضافه می باشد. در واقع بسیاری از طراحان و هنرمندان بر این باور هستند که زیبایی در عین سادگی است و هر چه یک طرح ساده تر باشد، توجه افراد را بیشتر به خود جلب می کند. سبک مینیمال نه تنها در هنر بلکه در ساختمان سازی و اجرا نمای خارجی ساختمان نیز بسیار پر طرفدار می باشد. البته این سبک چندسالی است که وارد صنعت ساخت و ساز ایران شده و به قدر کافی در میان افراد جا نیفتاده است. نمونه کاری که در تصویر این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع نماهای پیاده سازی شده به سبک مینیمال می باشد. همانطور که می بینید در این نما از یک متریال، به صورت یکدست بهره گیری شده است و این موضوع یکی از اصول اجرا سبک مینیمال می باشد. متریال استفاده شده در زمینه کلی این نما، سنگ تراورتن تکاب با زمینه کرم روشن به همراه موج های سفید رنگ می باشد که سادگی آن را دو چندان نموده است. از دیگر المان های سبک مینیمال که در این نما قابل مشاهده می باشد، استفاده از خطوط مستقیم و ساده است. حتی در بخش پشت بام این ساختمان نیز از یک جان پناه ساده و در عین حال متفاوت بهره گیری شده است. اجرای بالکن در این نما با فضای چهار طرف بسته زیبایی خاصی را برای ساختمان به همراه آورده است و در عین حال پیاده سازی نورگیر در قسمت بالایی این بخش سبب شده تا نور کافی به فضای داخلی ساختمان برسد. علاوه بر همه این ها آنچه که توجه برخی افراد را به خود جلب می کند درب تقریبا هماهنگ با نما می باشد که همراه با سادگی زیبایی خاصی به دنبال دارد.

ما در کالاساخت برای ایده دهی به شما همراهان عزیز و ارائه سبک ها و ترفند های مختلف، برخی از انواع نماهای پیاده سازی شده در سطح کشور به همراه تحلیل مختصری از آن ها را در بخش گالری نمونه کارهای سایت ارائه نموده ایم. شما می توانید در صورت نیاز به مشاوره ی بیشتر با کارشناسان ما در کالاساخت تماس حاصل نمایید.

مشاوره واتس اپ

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

پورسعیدی

1401/05/24 11:01


نمای ساختمان ساده است این ساختمان یا حجمی می باشد؟

مدیر سایت | 1401/05/24 11:02

سلام
وقت بخیر دوست عزیز
بله این یک نما ساده می باشد، حجم های به کار رفته در این ساختمان اینقدر نیست که بخواهیم جز ساختمان های حجمی آن را دسته بندی کنیم.

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت