برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
سنگ تراورتن نمای ترکیبی و سنگ و آجر نسوز

نمای ساختمان 1101

 نمونه نمای ترکیبی سنگ های تراورتن و آجرنما

 

کد نمونه : SA1101

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی
  • بهره گیری از ترکیب سنگ و آجر
  • استفاده از ترکیب رنگی متضاد
  • بهره گیری از قاب دور پنجره ها
  • اجرای روف گاردن
  • استفاده از قرنیز سنگی
  • بهره گیری از طرح های حجمی ساده
  • استفاده از نوار های مشکی در شکل دهی به سنگ

 

مصالح استفاده شده :

 

بررسی نمونه :

آنچه که پیش از اجرای یک نمای خارجی برای ساختمان اهمیت دارد، انتخاب سبک و طرح متناسب با سلیقه و توان خرید افراد می باشد. در واقع سبک ها و طرح های بسیار متنوعی در پیاده سازی نمای خارجی ساختمان  قابل بهره گیری هستند که هر یک بر حسب مصالح استفاده شده نیازمند بودجه مخصوص به خود می باشند. در این میان سبک نمای ترکیبی به دلیل استفاده از چندین مدل مصالح در کنار یکدیگر به نسبت سبک های کلاسیک و رومی نیازمند بودجه کم تری می باشد و می توان تا حد بسیار زیادی هزینه های اجرای نما را با استفاده از آن کاهش داد. در سبک ترکیبی از مصالح مختلفی همچون آجر، سنگ، کامپوزیت، شیشه و ... در کنار یکدیگر می توان بهره گیری نمود. در نمونه نما این بخش از کالاساخت که با سبک ترکیبی اجرا شده است، شاهد استفاده از ترکیب سه مدل سنگ و آجر نما هستید.  سه مدل سنگ اجرایی در این نما، شامل سنگ تراورتن عباس آباد با زمینه کرم، سنگ تراورتن تکاب با زمینه دودی تیره و سنگ تراورتن دهشیر با زمینه شکلاتی رنگ می باشند. هر سه این سنگ ها با جنسی که از تراورتن ها دارند، دارای چسبندگی بالایی به ملات هستند و تا سالیان سال بر روی بنا باقی می مانند. سنگ تراورتن سیلور اجرای در این نما از درجه ممتاز برخوردار می باشد و  به همین دلیل است که در قرارگیری برابر نور خورشید دچار رنگ پریدگی نشده است.

استفاده از قرنیز شکلاتی در این نما سبب جلوگیری از کثیف شدن قسمت پایینی آن در اثر تجمع آب می گردد. علاوه بر این ها بهره گیری از درپوش های سنگی نیز از جاری شدن آب باران و برف بر روی نما و کثیف شدن آن جلوگیری می کند. ترفندی که  در قسمت پشت بام این نما به چشم می خورد، بهره گیری از روف گاردن می باشد. روف گاردن همانطور که از نامش پیداست، فضای سبز اجرا شده در قسمت پشت بام ساختمان است که می تواند بر روی ظاهر نمای خارجی بسیار تاثیرگذار باشد.

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان بهره مند گردید و حتی از نمونه های کار بیشتر و ناتمامی که در سایت قرار گرفته نشده اند استفاده کنید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

مشاوره واتس اپ 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت