ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ترکیبی سنگ و آجر نسوز

نمای ساختمان 1110

 نمونه کار نمای ترکیبی سنگ و آجر

 

کد نمونه : SA1110

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی
  • بهره گیری از ترکیب سنگ و آجرنما
  • اجرای جان پناه با طرح جدید
  • اجرای روف گاردن
  • استفاده از قاب دور پنجره ها
  • اجرای طرح های تو خالی
  • بهره گیری از تناژ رنگی کرم
  • استفاده از حجم های ساده

 

مصالح استفاده شده :

 

بررسی نمونه :

یکی از آخرین بخش هایی که در پیاده سازی یک سازه به طراحی آن پرداخته می شود اما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، نمای خارجی می باشد. در واقع نمای خارجی ساختمان بیرونی ترین بخش از آن است که در دید همگان قرار دارد و بر قضاوت افراد از فضای داخلی سازه تاثیرگذار می باشد. به گفته دست اندرکاران ساخت و ساز یک نمای خارجی موفق نمایی است که علاوه بر زیبایی در حفظ انرژی نیز مؤثر باشد و به گونه ای، به ساختمان هویت ببخشد. در بحث پیاده سازی این بخش از ساختمان، انتخاب متریال مناسب و مقاوم می تواند در حفظ انرژی و زیبایی سازه بسیار تاثیرگذار باشد. در میان انواع مختلف از مصالح ساختمان، سنگ و آجر از جمله متریال های بسیار مقاومی هستند که از گذشته های دور تا به امروز دارای طرفداران فراوان می باشند. این دو متریال امروزه هم به صورت تکی و هم در کنار یکدیگر مورد بهره گیری قرار می گیرند و با تنوع بسیار بالایی که دارند، طرح های مختلفی با استفاده از آن ها قابل پیاده سازی است.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع نماهای پیاده سازی شده در کشور ایران با استفاده از ترکیب سنگ و آجرنما می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید، در این نما از دو نمونه سنگ ساختمانی به همراه یک نمونه آجرنما نسوز بهره گیری شده است که همگی در تناژ رنگی کرم قرار دارند. در زمینه اصلی این نما از سنگ تراورتن عباس آباد با زمینه کرم روشن به همراه هاله های شکلاتی رنگ بهره گیری شده و در هماهنگی با هاله های این سنگ از سنگ تراورتن دهشیر با زمینه کرم تیره ( شکلاتی) استفاده شده است. آجرنما نسوز استفاده شده در این نما نیز دارای رنگ کرم تیره می باشد و هماهنگی زیبایی با دو سنگ دیگر دارد. این نما به نسبت از دسته نماهای شلوغ محسوب می گردد، چرا که دارای المان ها و تزئینات حجیم و تو خالی زیادی می باشد. نکته ای که در این سازه قابل توجه است، بهره گیری از روف گاردن در قسمت بام آن می باشد. اجرای روف گاردن در یک ساختمان علاوه بر اینکه سبب زیبایی آن می گردد، موجب کاهش آلودگی هوا نیز می شود. علاوه بر این ها، گزینه دیگری که در این نما توجه افراد را به خود جلب می کند، اجرای جان پناه با طرح جدید است. همانطور که مشاهده می نمایید در جان پناه این نما از سنگ عباس آباد با طرح های توخالی به همراه میله های فلزی بهره گیری شده و طرح جالب و قابل توجهی ایجاد شده است.

 شما می توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان بهره مند گردید و حتی نمونه های کار بیشتر و ناتمامی که در سایت قرار نگرفته اند و ارسالی از مشتریان خوب ما از سراسر ایران هستند، را مشاهده نمایید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

مشاوره واتس اپ 

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت