ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای سنگ و آجر

نمای ساختمان 1111

نمونه نمای ترکیبی

 

کد نمونه: SA1111

 

ویژگی های نمونه:

  • سبک نمای ترکیبی
  • بهره گیری از ترکیب سنگ و آجر
  • دارای روف گاردن و تراس گاردن
  • تعداد پنجره های زیاد
  • استفاده از جان پناه فلزی
  • بهره گیری از درپوش

 

مصالح استفاده شده :

 

بررسی نمونه:

 

نمونه کار ارائه شده در این بخش از کالاساخت یکی از انواع نماهای پیاده سازی شده با بهره گیری از سبک ترکیبی می باشد. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در این نما از ترکیب دو نمونه سنگ و دو نمونه آجرنما در کنار یکدیگر استفاده شده است و این موضوع نشان دهنده امکان استفاده از چند نمونه مصالح در کنار یکدیگر به منظور پیاده سازی سبک ترکیبی می باشد. هر دو مدل سنگ استفاده شده در این نما از جنس تراورتن ها هستند که یکی با عنوان سنگ تراورتن عباس آباد و دیگری با نام تراورتن سیلور تکاب شناخته می شود. سنگ تراورتن عباس آباد از جمله نمونه سنگ های بسیار پرطرفدار در داخل و خارج از ایران می باشد که دارای زمینه کرم روشن به همراه موج های شکلاتی رنگ است و به دو صورت موج دار و بدون موج برش داده می شود. نمونه استفاده شده در این نما سنگ تراورتن عباس آباد موج دار می باشد. سنگ تراورتن سیلور تکاب نیز همانگونه که از عنوانش پیداست دارای زمینه خاکستری تیره است و از دسته تراورتن های رنگی محسوب می شود. دو نمونه آجرنما استفاده شده نیز از جنس آجرنسوز که از جمله مصالح بسیار مقاوم و پرکاربرد در بخش های مختلف ساختمان هستند، می باشند.

یکی از نکات جالب در این نما که توجه اغلب افراد را به خود جلب می کند، گل و گیاهان موجود در بام و تراس ساختمان است. در واقع این موضوع نشان دهنده وجود روف گاردن و تراس گاردن یا تراس سبز در این بنا می باشد. این دو المان در ساختمان هایی که فضایی برای ایجاد حیاط ندارند به منظور دخیل نمودن طبیعت و ایجاد محیطی سر سبز، چشم نواز و آرامش بخش، اجرا می گردند. در تراس گاردن این نما به منظور حفظ جان افراد از نرده های فلزی بهره گیری شده است. علاوه بر این ها تعداد پنجره های زیاد در این بنا سبب افزایش نور در فضای داخلی ساختمان و روحیه بخشی به آن می گردد.

 شما می توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان  بهره مند گردید و حتی از نمونه های کار بیشتر و ناتمامی که در سایت قرار گرفته نشده اند استفاده کنید. تمام تلاش ما در کالا ساخت جلب رضایت و خشنودی خاطر شماست.

 

مشاوره واتس اپ 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت