ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
نمای ترکیبی سنگ ساختمانی

نمای ساختمان 1114

نمونه نمای ترکیبی سنگ تراورتن

 

کد نمونه: SA1114

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی ساده
  • بهره گیری از ترکیب دو سنگ تراورتن
  • استفاده از حجم های ساده
  • بهره گیری از تناژ رنگی یکسان
  • استفاده از درپوش های سنگی

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن شکلاتی یزد
  • سنگ تراورتن لوشان

 

بررسی نمونه:

 

یکی از پر رنگ ترین بخش های اجرایی در هر سازه، نمای خارجی آن می باشد که با استفاده از طرح ها، سبک ها و متریال های متعددی قابل پیاده سازی است. از انواع سبک های پیاده سازی نما می توان به سبک رومی، مینیمال، ترکیبی، مدرن و ... اشاره نمود که در این بین سبک ترکیبی در کشور ایران از طرفداران بیشتری برخوردار است. نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید یکی از انواع نماهای پیاده سازی شده با بهره گیری از سبک ترکیبی می باشد که به دلیل عدم وجود تزئینات اضافه می توان گفت دارای سبک ترکیبی ساده است. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در این نما از ترکیب دو سنگ تراورتن با تناژ رنگی یکسان بهره گیری شده است. زمینه اصلی این بنا را سنگ تراورتن لوشان در بر گرفته است که یکی از انواع تراورتن ها با زمینه کرم روشن و موج ها و رگه های شکلاتی رنگ می باشد. این نوع سنگ به دو صورت موج دار و بدون موج در کارخانه برش داده می شود که محصول به کار رفته در این نما نمونه موج دار آن می باشد. در ترکیب با سنگ لوشان در این نمونه کار از سنگ تراورتن شکلاتی یزد بهره گیری شده است که از جمله تراورتن های رنگی بسیار پر کاربرد می باشد. در این نمونه نما زمینه شکلاتی سنگ یزد هماهنگی بسیار زیبایی را با رگه های سنگ لوشان ایجاد کرده و استفاده از این دو سنگ در کنار یکدیگر، یک تناژ رنگی یکسان را برای بینندگان به اشتراک گذاشته است.

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در این نمونه کار از حجم های ساده بهره گیری شده است که حالت کلی نما را از سادگی بیش از حد خارج نمونه اند و ساختار منظمی به آن بخشیده اند. همچنین در قسمت بام نما از درپوش های سنگی به منظور حفظ ساختمان از مشکلاتی همچون برف و باران، رطوبت، یخبندان و ... بهره گیری شده است.

به منظور مشاهده و خرید انواع سنگ های ساختمانی و درپوش ها می توانید به بخش های مربوطه در سایت گروه تولیدی و بازرگانی کالاساخت مراجعه نمایید.

مشاوره واتس اپ 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت