برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای بیرونی سنگ ساختمان دو طبقه

نمای ساختمان 1142

نمونه کار نمای سنگ

 

کد نمونه : SA 1142

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ترکیبی
  • بهره گیری از سه مدل سنگ تراورتن
  • اجرای احجام و مکعب ها
  • استفاده از قاب دور پنجره ها
  • اجرای طرح های عمودی
  • بهره گیری از درپوش های سنگی

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن عباس آباد ابر و بادی
  • سنگ تراورتن شکلاتی دهشیر
  • سنگ تراورتن سیلور تکاب

 

بررسی نمونه :

 

اجرای سه رنگ سنگ تراورتن در این نمونه کار، نشانه دهنده استفاده از سبک ترکیبی در پیاده سازی آن می­باشد. سبک ترکیبی همانطور که از عنوانش پیداست، از تلفیق چند مدل سنگ و یا مصالح ساختمانی در کنار یکدیگر حاصل می­شود و یکی از سبک های بسیار پرکاربرد در کشور ایران است که نمای این بخش کالاساخت نمونه ای از آن می­باشد. می­توان نمای ترکیبی را در سبک مدرن نیز جای داد و با اجرای المان های سبک مدرن، یک نمای ترکیبی- مدرن برای ساختمان اجرا نمود. در این نمونه کار نیز برخی اصول نماهای مدرن همچون بهره گیری از طرح های هندسی حجیم، خطوط عمودی و ... قابل مشاهده هستند که این نما را به یک نمای ترکیبی- مدرن تبدیل کرده اند.

استفاده از خطوط عمودی در این نمونه کار، سبب بلندتر به نظر رسیدن ساختمان شده است و طرح های حجیم نیز به بزرگ تر جلوه کردن نما کمک می­کنند. همچنین اختلاف در طرح و رنگ حجم ها، کنتراست مناسبی را برای نما به همراه داشته است. از دیگر ترفند هایی که به زیبایی این نما کمک کرده، می­توان استفاده از پنجره های بزرگ و کوچک را عنوان نمود. در این بین پیشنهاد ما در اینگونه نماها که با بهره گیری از حجم های مختلف پیاده سازی شده اند، استفاده از نورپردازی به وسیله لامپ های دیواری و ایستاده می­باشد. نورپردازی در این نمونه کار می­تواند به جلوه بخشی آن در شب کمک بسیار زیادی نماید.

ترکیب رنگی تیره و روشنی که در این نمونه کار مورد بهره گیری قرار گرفته است، یکی از ترکیبات بسیار پر طرفدار در کشور ایران می­باشد. زمینه کرم رنگ این نما، با استفاده از سنگ تراورتن عباس آباد پیاده سازی گشته که در هماهنگی با موج های آن، از سنگ تراورتن شکلاتی دهشیر بهره گیری شده است. در بخش هایی از این نما نیز شاهد استفاده از سنگ سیلور تکاب می­باشیم. هر یک از سنگ های به کار رفته در این نمونه کار را می­توانید با مراجعه به بخش سنگ ساختمانی سایت کالاساخت مراجعه و خریداری نمایید.

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت