برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای بیرونی ساختمان سنگ تراورتن

نمای ساختمان 1146

نمونه کار نمای سنگ

 

کد نمونه : SA 1146

 

ویژگی های نمونه :

  • سبک نمای ساده
  • بهره گیری یکدست از سنگ ساختمانی
  • اجرای پایه آیفون سنگی
  • استفاده از نوار های سنگی
  • اجرای سایبان سنگی
  • بهره گیری از باکس سنگی گل

 

مصالح استفاده شده :

  • سنگ تراورتن کرم اصفهان

 

بررسی نمونه :

 

نمونه کاری که در تصویر مشاهده می­کنید، بخشی از نمای یک ساختمان است که در قسمت ورودی آن قرار دارد. همانطور که می بینید در این نما از سنگ ساختمانی به صورت یکدست بهره گیری شده است و اثری از دیگر مصالح نمی­باشد. سنگ به کار رفته در این نمونه کار، یکی از انواع تراورتن های روشن و پرکاربرد در کشور ایران با عنوان سنگ تراورتن اصفهان بوده که دارای رنگ کرم به همراه هاله های شکلاتی رنگ است. این سنگ از سورت های بسیار متنوعی برخوردار می­باشد و به دلیل مقاومتی که در برابر عوامل جوی دارد، گزینه مناسبی برای نماسازی خارجی است. در این بین مالک ساختمان در این نمونه کار به منظور ایجاد ترکیب رنگی دلنواز و چشمگیر از درب قهوه ای رنگ در هماهنگی با هاله های سنگ استفاده نموده است.

بهره گیری از نوار های باریک در میان پلاک های سنگ این نمونه کار، سبب برجسته به نظر رسیدن نما گشته و نقش زیبایی به آن بخشیده است. یکی از المان هایی که این روزها در ساختمان های لوکس و جذاب، مخصوصاً برای آپارتمان ها که دارای طبقات زیادی می­باشند، مورد بهره گیری قرار می­گیرد، پایه ی آیفون است. همانطور که می­دانید، معمولاً آیفون ها بر روی قسمت بالایی دیوار نصب می­شوند، اما با توجه به اینکه قرار گرفتن این پنل بر روی پایه های کوتاه می­تواند در دسترسی و دید بهتر دوربین آن ها تاثیرگذار باشد، پایه های سنگی آیفون در حال حاضر بسیار مورد بهره گیری قرار می­گیرند.  

یکی دیگر از المان هایی که در این نمونه کار استفاده شده است و امروزه به سبب کم رنگ شدن نقش حیاط و باغچه ها در نمای خارجی کاربرد فراوانی دارد، باکس های گل سنگی می­باشند. باکس های سنگی برای مالکان این امکان را فراهم می­اورند تا از پوشش گیاهی در نمای ساختمان خود بهره گیری نموده و جلوه بصری زیبایی به آن ببخشند. نمونه نمایی که در این بخش ارائه شده است، یک ایده برای شما همراهان عزیز است تا بتوانید با استفاده از آن طرح های مختلفی در نمای خود اجرا نمایید. همچنین شما می­توانید با تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان بهره مند گردید و حتی از نمونه کار های بیشتر و ناتمامی که در سایت قرار نگرفته اند و ارسالی از مشتریان خوب ما از سراسر ایران هستند، استفاده کنید.

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت