برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای سرامیک طرح سنگ

نمای سرامیک 06

نمونه کار نمای سرامیک آلفا

 

کد نمونه : cs06

 

 مشخصات فنی :

 

  •  چاپ دیجیتال
  •  سرامبک کف 
  • سطح مات   
  •  ابعاد 30 * 30
  •  کالیبره 
  •  طرح سنـــــگی

 

بررسی نمونه کار :

 

سرامیک آلفا یک نوع از محصولات کف است که با چاپ دیجیتال تولید شده است . این مدل سرامیک ، طرح سنگی می باشد و با ابعاد 30*30 سانتی متر است . سرامیک کف در واقع یک نوع محصول یا کاشی کف است که در فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . این سرامیک یک پوششی برای سطح کف یا در برخی موارد برای بدنه نیز می باشد . بدلیل جذب پائین آب و رطوبت ، از مقاومت بالائی نسبت به دیگر محصولات کف برخوردار است . اغلب سرامیک ها دارای یک لایه ی پوششی روی سطح آن می باشد که لعاب مات ، آن پوششی هست که روی سطح سرامیک آلفا قرار گرفته است . این نوع محصولات کف دارای خصوصیات ویژه ایی مثل ضد آب ، براق یا مات بودن لعاب ، تزئینی ، رنگی و .......... باشند .  

برخی از محصولات هستند که کنار دیگر محصولات بدنه (دیوار) مثل آلوینو – کوآنتوم – آمولایت به صورت مکمل به زیبایی خاصی می رسند. این مدل سرامیک ها برای مکانهایی که به سبک معماری خاص طراحی شده اند از جنس رستیک ، مدرن ، کلاسیک داخلی مورد استفاده قرار می گیرند .

در اصل طرح سنگ سرامیک آلفا ، یکی از برترین ویــژگی های این محصول بشمار می آید . و دیگر اینکه این سرامیک کف آلفا بدلیل کالیبره بودن وقتی در سطح کف کار می شود زیباترین نما را به کف می بخشد .

 

کالیبره چیست ؟

محصولات کاشی و سرامیک بعد از تولید هر چهار طرف آن برش لیزری و فابریک می خورد که آن هم به این شکل است که هنگام نصب هیچگونه درز ایجاد نمی شود و حتی نیاز به بند کشی هم ندارد . سرامیک کف اگر کالیبره باشد بهترین حسن آن اینست که اگر در سرویس بهداشتی کار شود دیگر در بین خطوط و درزها باکتری و قارچ  جمع نمی شود . دلیل این هست که در مکانهایی مثل سرویس بهداشتی و حمام بخاطر رطوبت و نم به مرور زمان قارچ و کپک و باکتری در فضای بین سرامیکها جمع می شوند .

 

سرامیک کف

برای پوشش کف بهترین محصولی که می توان معرفی کرد سرامیک کف است ، که از تـنوع ابعاد وطرح های مختلفی برخوردار است . کیفیت سرامیک کف نیز مثل طرح و رنگ بندی آنها نیز متفاوت می باشند .

مشاوره واتس اپ

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

      در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت