برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
نمای سرامیک کف پذیرایی

نمای سرامیک 15

نمونه کار نمای سرامیک کاستر

 

کد نمونه : cs15

 

ویژگی های نمای کار شده :

  •  سبک ساده و شیک با ( طیف رنگی : کرم  ) 

 

سرامیک استفاده شده :

  • سرامیک طرح کاستر

  جنس : سرامیک
  نوع لعاب : نانو پولیش

  نوع برش : رکتی  

  نوع رنگ : کرم 
  نوع جنس : پرسلان

 

بررسی نمونه کار : 

 

وقتی صحبت از سرامیک کف می شود و از استقامت و تراکم آن حرف به میان می آید ، پرسلانی ، سختی و ضد آب بودن از خصوصیات آن می باشد . و این نشان دهنده ی اینست که سرامیک پرسلان را در مکانهای سردسیری و مرطوب بیشترین کاربری را دارد . و آن هم بدلیل درصد جذب آب آن می باشد.

تفاوتی بین کاشی و سرامیک پرسلان هست که در نوع خاک رس و مواد خامی که در درجه حرارت بالا ، آتش و زمانی که برای پخت استفاده می شود را دارد.

در کل باید اینگونه گفت که کاشی پرسلان از کاشی های معمولی سبک تر می باشند . و برای مدت طولانی و در دمای بالاتری فشرده می شوند.

جذب آب کاشی پرسلانی کمتر از نیم درصد می باشد که از مهمترین خصوصیت کاشی های پرسلانی می باشد.

 حالا ، نکته ی دیگر آنست که اگر سرامیکی پرسلان باشد، و دارای برش رکتی فایو باشد ، بهتر است گه بندکشی نداشته باشد و از طریق این بندکشی ها راه نفوذ آب ایجاد شود.

کاشی های سرامیک و پرسلان اساسا یکسان هستند. تنها یک تفاوت جزئی دارند. هر دو بخشی از دسته بزرگ تری به نام سرامیک هستند. بیشتر به نظر می رسد که در نام گذاری تفاوت دارند. نام گذاری به این ترتیب است که تولید کنندگان برای کاشی ها کیفیت های ویژه ای اختصاص می دهند، سپس عناوین متفاوت مانند کاشی سرامیک و کاشی پرسلان به آنها می دهند.

از مشخصات ظاهری سرامیک کاستر باید اینگونه گفته شود که سطحی صاف ، صیقلی دارد که در ابعاد 80*80 تولید شده ، و بهترین گزینه برای کاربری در کف ، سالن اجتماعات ، سالن پذیرایی و نمایشگاه ها را دارد.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

 

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت