شیر آلات اهرمی رنگی دستشویی

نمای شیرآلات 04

نمونه کار شیرآلات رنگی

 

کد نمونه : VS 04

 

کاربری شیرآلات در این نمونه :

  • روشویی

 

نوع شیرآلات :

 

 

بررسی نمونه :

 

 

یکی از المان هایی که وجود آن در فضای سرویس بهداشتی بسیار کاربردی و غیرقابل انکار می باشد، شیرآلات است. در واقع شیرآلات به دلیل نقشی که در قطع و اتصال جریان آب گرم و سرد دارند، از کاربری فراوانی برخوردار هستند و عدم وجود آن ها در سرویس بهداشتی می تواند دردسر ساز باشد. علاوه بر نقش کاربردی که شیرآلات از آن برخوردار هستند می توان گفت این المان ها در دکوراسیون و زیباسازی فضای سرویس بهداشتی نیز بسیار تاثیر گذار می باشند و می توان از آن ها به عنوان یک عنصر دکوراتیو نیز یاد کرد. با توجه به این موضوع اما افراد زیادی هستند که دقت کافی در انتخاب شیرآلات نمی کنند و تنها به دنبال محصولی ارزان قیمت با ساختار ساده می باشند. در حالی که باید گفت انتخاب یک شیر مناسب با فضای سرویس بهداشتی و سبک آن می تواند در زیبایی دکوراسیون این بخش و در نتیجه آن آرامش بخشیدن به افراد تاثیر بسیار زیادی گذارد.

در گذشته شیرآلات از نظر رنگ و ظاهر بسیار محدود بودند و از مدل های چندان مختلفی برخوردار نبودند اما در حال حاضر با توجه به پر مصرف بودن این المان ها و افزایش سطح علم و تکنولوژی مدل های بسیار متنوع و مختلفی از آن ها در بازار تاسیسات یافت می شود که اکثر سلایق را پوشش می دهند. در این میان شیرآلات رنگی امروزه به یکی از ترندهای ساختمانی تبدیل شده اند و افراد علاقه بسیار زیادی به استفاده از ان ها پیدا کرده اند. این نوع شیرآلات برای افرادی که تمایل به خاص بودن دارند و به دنبال ایجاد تفاوت در محیط سرویس بهداشتی خود هستند مناسب می باشند. بهره گیری از شیرآلات رنگی سبب به وجود آمدن فضایی شاد در محل زندگی افراد می شود و روحیه آن ها را عوض می کند.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت برای شما همراهان عزیز ارائه نموده ایم یکی از انواع کاربری های شیرآلات رنگی در روشویی می باشد. همانطور که مشاهده می نمایید در این نمونه کار از شیرآلات تک اهرمی با ترکیب رنگی کروم و قرمز بهره گیری شده است و دارای طراحی خاص و متفاوتی است. در کل شیرآلات اهرمی از کاربری فراوانی برخوردار می باشند و بهره گیری از آن ها بسیار آسان تر از سایر شیرآلات است. در صورت علاقه مندی به استفاده از شیرآلات خاص و زیبا می توانید برای مشاهده آن ها، به بخش تاسیسات کالاساخت مراجعه نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید شیرآلات نیز می توانید با گروه مشاورین ما در کالاساخت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت.

 

 

      در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت