برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاشی بدنه حال و پذیرایی

نمای کاشی بدنه 01

کاشی بدنه - اوپالو قهوه ایی

 

کد نمونه : TS 01

 

ویژگی های نمای کار شده :

 

  •  سبک کلاسیک 
  • کاشی زمینه در دو رنگ ساده 
  •  طرح دکور کاغذ دیواری 

 

کاشی استفاده شده :

  • کاشی اوپالو قهوه ای 

 

 بررسی نمونه کار : 

 

نمای کار شده با کاشی بدنه اوپالو قهوه ایی کار شده که برای نمای داخلی سالن پذیرایی و یا موارد دیگر قابل استفاده می باشد . کاشی اوپالو قهوه ای از دو رنگ قهوه ایی و کرم با زمینه و طرح ساده است ، دکور این کاشی با طرح کاغذ دیواری است که می تواند زیبابخش در کنار طرح ساده باشد . در تصویر همانطور که مشاهده می کنید از نوار فیتیله های سیگاری استفاده شده است که بتواند مابین طرح زمینه و دکور حاشیه ای ایجاد شده باشد . طرح عمود و افقی کار کردن مدل کاشی اوپالو قهوه ایی بستگی به سلیقه مشتری و دکوراتیور دارد . اگر متراز زیاد باشد مانور دادن روی این محصول زیاد می باشد .  

 بعد از توصیف ظاهری این کاشی بهتر است بپردازیم به روانشناسی رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی . رنگ قهوه ای ، رنگی گرم  و خنثی می باشد که احساس آرامش و راحتی را به بیننده القا می کند . رنگ قهوه ای باعث می شود که انسان در قبال جامعه نگرشی قوی داشته باشد . رنگ قهوه ای در محیط کار می تواند احساس دوست داشتن را به اطرافیان بدهد . 

رنگ قهوه ای خیلی کمرنگ حس آرامش و پاکی ، قهوه ای کمرنگ احساس خستگی و کسالت ، و قهوه ای تیره استحکام ، راحتی را به ببینده می رساند .    

رنگ قهـــوه ایی در دکوراسیون همیشه مد است و این موضوع باعث شده که در نمای داخلی و دکوراسیون داخلی بیشتر استفاده می کنند . اکثر ایرانی ها از تم رنگی قهوه ایی برای چیدمان داخلی کافی شاپ ها ، رستورانها ، و سالن پذیرایی استفاده می کنند .  دکوراتیور رنگ قهوه ای را دراماتیک و قابلیت انعطاف در کنار دیگر رنگها قابلیت انعطاف می باشد .

 در کنار رنگ قهو ه ایی می توان از رنگ های دیگری استفاده کرد . رنگهایی مثل قرمز، کرم ، زرد کمرنگ و یا سفید

به عنوان مثال می توان از رنگ قهوه ایی به عنوان رنگ پرده استفاده کرد و در کنار آن مبلمان را از رنگ سفید چیدمان کرد .  

 تیم مشاوره و پشتیبانی کالا ساخت شما را در انتخاب بهترین محصول و داشتن دکوراسیون عالی راهنمایــــی خواهند کرد و بهترین مشاوره را در اختیار شما خواهند گذاشت.

 

ر تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره کالا ساخت

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت