برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاشی نمای داخلی ساختمان

نمای کاشی بدنه 03

کاشی بدنه - دایانا کرم قهوه ایی

 

کد نمونه : TS 03

 

ویژگی های نمای کار شده :

  • سبک کلاسیک و مدرن 
  •  کاشی کرم ، قهوه ایی ، طرح دکور  
  •  طرح دکور کاغذ دیواری 

کاشی استفاده شده :

  • کاشی دایانا  
  • ابعاد 30*90 
  •  متراژ 1.08
  •  برش رکتی 
  •  لعاب مات 
  •  خاک سفید

 بررسی نمونه کار :

 نمایی که مشاهده می کنید نمای داخلی سالن که با کاشی دایانا کرم قهوه ایی است . این کاشی در ابعاد 30*90 و در رنگهای کرم قهوه ایی می باشد . این محصول تولید شده در کارخانه ی نوین سرام می باشد. این طرح از زیبایــی خاصی برخوردار است و با کیفیت عالی برای نمای داخل ، سالن پذیرایی ، لابی هتل و .... قابل استفاده می باشد . این شرکت ( نوین سرام یزد ) به عنوان تولید کننده ی برتر با بهره گیری از تجربه و مدرن ترین ماشین آلات انواع کاشی کف و بدنه را تولید می کند . کاشی دایانا از خاک سفید درست شده و دارای سطحی تخت و لعابی مات می باشد . کالیبره بودن لبه های کاشی از دیگر محسنات این محصول است . البته خاک سفید نیز از دیگر مزیت های این کاشی می باشد .   

 کالیبره بودن و یا داشتن برش لیزری به این معناست که نیاز به بندکشی ندارد و هنگام نصب بدون هیچ بند کشی و یا فاصله به زیبایی روی هم قرار می گیرند . از ظاهر این کاشی باید گفته شود که از طیف رنگی کرم قهوه ایی و یا نارنجی می باشد ، زمینه ی این کاشی کرم قهوه ایی است و طرح دکور این کاشی با رنگ و طرحی زیبـــــا در کنار طرح زمینه کامل کننده ی طرح دایانا می باشد . طرح کلی و اصلی دایانا همانند طرح کاغذ دیواری است ، و رنگ بندی آن بشکلـــی است که به اصطلاح ابرو بادی می باشد . در تصویری  که  نمای  آن را مشاهده می کنید نیمی از بدنه را با رنگ روشن کار شده و نیم دیگر را با طرح دکور دیزاین کرده اند . در بدنه ی دیگر کاشی دایانا با رنگ تیره نصب شده و طرح دکور آن در زیر و قسمت دوم

آن کار شده است . البته نکته ی دیگر برای اینکه نما جلوه ی زیباتری پیدا کند اینست که سرامیک کف را همرنگ و با هارمونی  رنگی کاشی دایانا انتخاب کنید . گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت سعی بر آن داشته که در بخش و منوی گالری سایت بهترینها را معرفی کند و محصولات را در نمای کار شده به کاربران خود به نحو احسنت نشان دهد.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام کاشی و سرامیک

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت