ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کاشی نمای داخلی ساختمان

نمای کاشی بدنه 03

کاشی بدنه - دایانا کرم قهوه ایی

 

کد نمونه : TS 03

 

ویژگی های نمای کار شده :

  • سبک کلاسیک و مدرن 
  •  کاشی کرم ، قهوه ایی ، طرح دکور  
  •  طرح دکور کاغذ دیواری 

کاشی استفاده شده :

  • کاشی دایانا  
  • ابعاد 30*90 
  •  متراژ 1.08
  •  برش رکتی 
  •  لعاب مات 
  •  خاک سفید

 بررسی نمونه کار :

 نمایی که مشاهده می کنید نمای داخلی سالن که با کاشی دایانا کرم قهوه ایی است . این کاشی در ابعاد 30*90 و در رنگهای کرم قهوه ایی می باشد . این محصول تولید شده در کارخانه ی نوین سرام می باشد. این طرح از زیبایــی خاصی برخوردار است و با کیفیت عالی برای نمای داخل ، سالن پذیرایی ، لابی هتل و .... قابل استفاده می باشد . این شرکت ( نوین سرام یزد ) به عنوان تولید کننده ی برتر با بهره گیری از تجربه و مدرن ترین ماشین آلات انواع کاشی کف و بدنه را تولید می کند . کاشی دایانا از خاک سفید درست شده و دارای سطحی تخت و لعابی مات می باشد . کالیبره بودن لبه های کاشی از دیگر محسنات این محصول است . البته خاک سفید نیز از دیگر مزیت های این کاشی می باشد .   

 کالیبره بودن و یا داشتن برش لیزری به این معناست که نیاز به بندکشی ندارد و هنگام نصب بدون هیچ بند کشی و یا فاصله به زیبایی روی هم قرار می گیرند . از ظاهر این کاشی باید گفته شود که از طیف رنگی کرم قهوه ایی و یا نارنجی می باشد ، زمینه ی این کاشی کرم قهوه ایی است و طرح دکور این کاشی با رنگ و طرحی زیبـــــا در کنار طرح زمینه کامل کننده ی طرح دایانا می باشد . طرح کلی و اصلی دایانا همانند طرح کاغذ دیواری است ، و رنگ بندی آن بشکلـــی است که به اصطلاح ابرو بادی می باشد . در تصویری  که  نمای  آن را مشاهده می کنید نیمی از بدنه را با رنگ روشن کار شده و نیم دیگر را با طرح دکور دیزاین کرده اند . در بدنه ی دیگر کاشی دایانا با رنگ تیره نصب شده و طرح دکور آن در زیر و قسمت دوم

آن کار شده است . البته نکته ی دیگر برای اینکه نما جلوه ی زیباتری پیدا کند اینست که سرامیک کف را همرنگ و با هارمونی  رنگی کاشی دایانا انتخاب کنید . گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت سعی بر آن داشته که در بخش و منوی گالری سایت بهترینها را معرفی کند و محصولات را در نمای کار شده به کاربران خود به نحو احسنت نشان دهد.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام کاشی و سرامیک

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت