ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کاشی و سرامیک دیوار سالن مدل سناتور

نمای کاشی بدنه 04

 کاشی بدنه - سناتور 

 

کد نمونه : TS 04

 

ویژگی های نمای کار شده :

  •  سبک کلاسیک و مدرن 
  •  کاشی کرم  
  •  طرح دکور کاغذ دیواری 

  • کاشی استفاده شده :
  • کاشی سناتور 

 

 بررسی نمونه کار :

 

  •  ابعاد : 30*90 
  •  طرح : کاغذ دیواری 
  •  رنگ : کرم 
  •  لعاب : مات 
  • بافت : پانچ

 

کاشی سناتور از نوع کاشی بدنه است که که با طرح کاغذ دیواری و با رنگی مات کرم ، در طول و عرض 30 * 90 سانتی متر است . سناتور کاشی بدنه ( دیوار ) به نسبت کاشی کف در دمایی پائین تری پخته می شود . این محصول از فشردگی کمتر و میزان جذب آب بالا برخوردار است ، و این حسن و خاصیت یکی از ویژگی های مثبت در کاشی دیوار است . البته نکته اینجاست که کاشی دیوار از کاشی کف متفاوت هستند . کاشی دیوار مناسب نما و فضای داخلی ساختمان است و قابل استفاده در نمای بیرونی ساختمان نیستند . نوع شکل کاشی ها چهار گوش هستند . چهار گوش ( مستطیل - مربع ) که دارای ضخامت های مختلفی می باشند . 

در ساختمان سازی مدرن امروزه علاقه مندی بسیاری از معماران سمت و سوی سلطنتی گرفته است و کاشی و سرامیک سعی بر این نموده است که این علاقه مندی را پوشش دهد کاشی استفاده شده در نمونه کار شده ی فوق در ابعاد 30*90 برای دیوار تولید شده است و از مهمترین مشخصه های آن می توان به رکتیفای بودن آن اشاره نمود در صنعت کاشی و سرامیک به سرامیک هایی که برش های آن به صورت لیزری انجام می شود و نیازمند هیچ گونه بندکشی نمی باشد لعاب این محصول مات می باشد که می شود جلوه این کار بسیار زیادترشود و نزدیکتر به کاغذ دیواری می شود. رنگ این سرامیک جلوه ای متفاوت به کار شما می دهد و موجب می شود فضای ساختمان شما سلطنتی جلوه کند. دقت داشته باشید کاشی و سرامیک های بدنه عموما در دمای پایین تری به نسبت سرامیک های کف پخت می شود.این نمونه کاشی ها با سبک های ترکیبی قابلیت ایجاد خلاقیت بیشتری در کل فضای شما را دارند به صورتی که شما هم این امکان را دارید که این نمونه ها را به صورت عمودی و هم به صورت افقی کار نمایید. این محصول به علت فشردگی کمتری که دارد از جذب آب بیشتری برخوردار است و موجب می شود که کاشی دیوار سبک تر بوده و عمر ساختمان شما را بالاتر می برد. کاشی سناتور مناسب فضای داخلی ساختمان است و برای فضای بیرونی استفاده نمی شود نوع کاشی های کوچک کار شده در طرح سناتور مربعی شکل و مستطیل مانند است و موجب زیباتر شدن کار و جذابیت بیشتر آن می باشد .این محصول به جهت عرض 30 سانتی متری و طول 90 سانتی امکان استفاده هم به صورت عمودی و هم افقی را دارد در صورتی که  گروه معماری کالاساخت به شما پیشنهاد می دهد که این محصول را بر روی عرض آن استفاده نمایید .

دقت داشته باشید برای ترکیب بندی بهتر این سرامیک با دکوراسیون داخلی خود می توانید از رنگ هایی با طیف رنگی گرم و هارمونی کرم شکلاتی و طلایی استفاده نمایید و جلوه ی دکوراسیون داخلی خود را چندین برابر نمایید . از این نمونه سرامیک بدنه عموما درسبک های ساختمانی مدرن و معاصر مورد استفاده است که جلوه گر ساختمانی با اقتدار و زیبایی مدرن می باشد .

 

سناتور موزائیکی : 

با طرح کاغذ دیواری ، ابعاد 30*30 ، رنگ کرم 

 

سناتور دکور : 

بافت محصول پانچ ، ابعاد 30*90 ، رنگ کرم 

 

سناتور باند گلدار : 

بافت محصول پانچ ، ابعاد 10*30 ، رنگ کرم

 مشاوره واتس اپ   

 

 تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهـــی کالا ساخت .

 

      در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام کاشی و سرامیک

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت