ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کاشی سرویس بهداشتی قهوه ایی کرم

نمای کاشی سرویس بهداشتی 15

نمونه کار نمای کاشی ایفل

  

کد محصول : kasha 89

کد نمونه : WCS 15

 

ویژگی های نمونه کار :

  • سبک مدرن و رستیک
  • بهره گیری از تناژ رنگی کرم و قهوه ای
  • استفاده از ست کامل کاشی ایفل
  • اجرای روشویی دیواری

 

کاشی استفاده شده :

  • طرح کاشی کرم ایفل با ابعاد 60*30
  • طرح کاشی قهوه ای ایفل با ابعاد 60*30
  • طرح دکور کاشی ایفل با ابعاد 60*30
  • کاشی کف قهوه ای ایفل با ابعاد 30*30

 

 

بررسی نمونه کار:

 

یکی از اولین اقداماتی که دکوراتور ها و معماران در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی به سراغ آن می روند، پوشش دیوار ها و کف این بخش از ساختمان می باشد. امروزه مصالح و متریال های بسیار متنوع و مختلفی در اجرای دیوار و کفپوش سرویس بهداشتی در بازار ساخت و ساز موجود است که افراد برحسب سلیقه و انتظارات خود از مصالح مورد نظر، گزینه مناسب را انتخاب می کنند. در میان انواع مصالح موجود برای اجرا نمای سرویس بهداشتی، کاشی و سرامیک پر طرفدارترین و پرکاربرد ترین آن ها می باشند. امروزه در اکثر سرویس بهداشتی و حمام ها از کاشی و سرامیک به منظور پوشش بدنه و کف بهره گیری می شود و دلیل این موضوع نیز تنوع بسیار بالا این محصولات، قیمت مناسب، مقاومتشان در برابر جذب آب و رطوبت و بسیاری ویژگی های مثبت دیگر می باشد.

نمونه کاری که در این بخش از کالاساخت مشاهده می نمایید، یکی از انواع نمای سرویس بهداشتی اجرا شده به وسیله کاشی می باشد. در کف و بدنه این نمونه کار از ست کامل کاشی ایفل بهره گیری شده است که نمونه این کاشی را می توانید با مراجعه به سایت گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت مشاهده و در صورت علاقه مندی خریداری نمایید. همانطور که می بینید تناژ رنگی استفاده شده در این سرویس بهداشتی، کرم و قهوه ای می باشد و حالتی رستیک و در عین حال مدرن به آن بخشیده است. روشویی یکپارچه دیواری، شیرآلات سفید دیوار و برخی المان هایی که در این سرویس بهداشتی اجرا شده اند، سبب ایجاد سبک مدرن در آن شده اند. اگر با دقت به این سرویس بهداشتی نگاه کنید، متوجه می شوید که کاشی های آن کالیبره هستند چرا که بندکشی میان آن ها چندان در ذوق نمی زند و حالتی یکدست و یکپارچه به بدنه و کف داده اند. استفاده از المان های چوبی در این نمونه هماهنگی زیبایی با رنگ کاشی ها پیدا کرده است و به گونه ای نشان دهنده سبک روستیک در آن می باشد.

شما نیز می توانید برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت کاشی ایفل و دیگر خصوصیات آن با کارشناسان ما در بخش کاشی و سرامیک در ارتباط باشید .

 

 

    در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468

مشاوره واتس اپ

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت