ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید

حمله سایبری به فولاد خوزستان و فولاد مبارکه

تاریخ انتشار: 1401/04/06 13:03 | بازدید: 1171

حمله ی سایبری به فولاد خوزستان

فولاد خوزستان مورد حمله سایبری قرار گرفت. خبر در اواسط روز ششم تیر ماه سال هزار و چهار صد یک منتشر شد و بازار فولاد کشور را در شوک فرو برد. هنوز مقام مسئولی اظهار نظر رسمی ای در این مورد نکرده است اما شرکت فولاد خوزستان با انتشار اطلاعیه ای در کانال تلگرام رسمی خود این موضوع را تایید کرده است. در این اطلاعیه آمده است که این حمله سایبری در زمان قطع برق خط تولید و خاموشی خط بوده است و خسارتی به این کارخانه وارد نکرده است. اما فولاد خوزستان تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد. به عقیده کارشناسان حوزه فولاد این امر ممکن است شوک های جبران ناپذیری به بازار فولاد کشور وارد کند.

حمله سایبری به فولاد خوزستان


خبر های غیر رسمی حاکی از آن است که کارخانه فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان نیز هدف این حملات قرار گرفته است. اما این خبر تا این لحظه از جانب مقامات رسمی تایید نشده است. خبر های غیر رسمی گروه هکری" گنجشک درنده" را عامل این حمله می دانند. بنا بر اخبار تایید نشده این گروه هکری از جانب موساد پشتیبانی می شود.
لازم به ذکر است که ممکن است کانال تلگرامی فولاد خوزستان نیز هدف حمله قرار گرفته باشد. به همین جهت ممکن است اطلاعیه منتشره به واسطه این کانال نیز معتبر نباشد و باید تا اظهار نظر های مسئولین از رسانه های مورد تایید کشور منتظر ماند.


قیمت روز میلگرد آجداربرای دریافت اخبار تکمیلی با ما همراه باشید.

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

031-91004468

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت