همیشه نمای خانه‌های 2 طبقه و کوچک، آن طور که باید و شاید جای کار نداشت و همین امر باعث می‌شد نماهای اجرا شده کم کم حالت تکراری به خود گرفته و خسته کننده شوند. در تصویری که مشاهده می‌کنید این طلسم شکسته شد و در یک نمای خانه 2 طبقه توانستیم با ترکیب 3 طیف رنگ سنگ نما با هم به تکریب زیبایی دست پیدا کنیم.مصاح استفاده شده در این نما:

در این نما سنگ عباس آباد به عنوان سنگ زمینه و سنگ شکلاتی به عنوان سنگ حاشیه مورد استفاده قرار گرفته است. برای جدا کردن 2 قسمت ساختمان از هم سنگ درختی شاید بهترین انتخاب ممکن برای دادن جلوه‌ی زیبا به این ساختمان بود که انجام شد.کالاساخت مرجع خرید و بررسی تخصصی انواع مصالح ساختمانی.


نما سنگ خانه 2 طبقه

مشاوره و راهنمایی در تمام زمینه‌های ساختمانی با متخصصان حرفه‌ای

مشاوره رایگان
logo-samandehi

گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت یک مجموعه ی تولید کننده در زمینه مصالح ساختمانی است. برآن شدیم برای رساندن محصولات خود به صورت مستقیم و بدون واسطه به مبلغ کارخانه با راه اندازی این سایت گامی موثر در جهت رضایت مشتریان عزیز برداریم. امیدواریم که شما مشتری عزیز با خرید مصالح ساختمانی خود از کالا ساخت کمک شایانی به صنعت کشور عزیزمان ایران زمین داشته باشید و هم در صرفه جویی وقت و هزینه ی خود بسیار بهتر به آنچه میخواهید برسید.