ارتباط با کالا ساخت از طریق واتس اپ
برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
واتس اپ کالا ساخت
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
Speaker Call A line styled icon from Orion Icon Library.
تماس با کالاساخت
روی شماره کلیک کنید
معمولا در کمتر از چند ثانیه پاسخ دریافت میکنید
کالا ساخت ویدئو ها بارگیری سنگ گرانیت نطنز 40*40

بارگیری سنگ گرانیت نطنز 40*40

تاریخ انتشار: 1401/05/31 09:17 | بازدید: 937

بررسی ویدئو:


در ویدئو بالا بارگیری سنگ گرانیت نطنز را مشاهده میکنید که در ابعاد 40*40 با ضخامت 1.7 سانتی متر سفارش داده شده و توسط کالاساخت ارسال شده است. سنگ گرانیت گل پنبه ای یکی از مستحکم ترین سنگ های ساختمانی به حساب می آید که برای تمامی کاربری های داخلی و خارجی پیشنهاد می گردد. جذب آب بسیار پایین، تراکم بالا و دوام سنگ در طولانی مدت اجرای آن در مناطق مختلف کشور را امکان پذیر کرده است. سنگ گرانیت می تواند به عنوان سنگ بدنه، کف و پله فرآوری و عرضه گردد که در این سفارش مشتری تعداد دو ماشین ده چرخ به صورت کف فرش از آن درخواست شده است. ضخامت و ابعاد سنگ گرانیت کف می تواند بسته به سفارش مشتری طبق متراژ درخواستی متفاوت گردد.

 

بسته بندی و نحوه ارسال


برای مصارف داخلی مقرون به صرفه ترین راه ارسال بار ماشین ده چرخ می باشد. به طور مثال در بارگیری بالا متراژ تقریبی 320 متر مربع از سنگ گرانیت در یک ماشین قرار می گیرد و به صورت دستچین توسط کارگر بارچین داخل ماشین چیده می شود. کارگر هایی که کار بارچینی سنگ را انجام می دهند از تجربه کافی برای هر مدل ماشین و هر مدل سنگی برخوردار هستند . این موضوع می تواند درصد سلامت سنگ در حین بارگیری را افزایش دهد. از طرفی به صورت همیشگی فردی به عنوان مسئول ارسال بار توسط کالاساخت به بارگیری رفته و در آن جا حضور یافته تا از صحیح و سالم بارگیری شدن بار اطمینان حاصل گردد. سنگ های 40*40 به صورت تک ردیف روی کف ماشین در کنار یکدیگر چیده شده و سنگ محکم و بسته خواهد شد تا در طول مسیر احتمال آسیب و شکستگی به صفر برسد. تخلیه بار نیز به صورت دستچین انجام خواهد شد.
روش دوم ارسال با پالت و بسته بندی های شیرینگی خواهد بود که برای امر صادرات از طریق ترانزیت یا کانتیر انجام خواهد گرفت. در این روش به جر دستچین شدن سنگ داخل پالت مابقی کار ها را لیفتراک ها انجام خواهند داد.

 

جمع بندی


کالاساخت همواره در تلاش است تا مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین راه ارسال بار را برای مشتریان خود پیشنهاد دهد. بارگیری 40*40 سنگ کف فرش گرانیت یکی از ساده ترین و در عین حال زمان بر ترین بارگیری ها به حسابم می آید چرا که کارگر باید سنگ ها را به صورت تکی تا آخر ماشین برده و بچیند. اما از طرفی مطمئن ترین راه ارسال برای این چنین بارهایی همین چیده شدن به صورت تک ردیفه و در کنار یکدیگر خواهد بود. سالم رسیدن بار و جلوگیری از لب پریدگی سنگ برای کالاساخت حائز اهمیت است.

 

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

 

مشاوره تلگرام

ما را در شبکه اجتماعی دنبال کنید:

ویدئو های مرتبط

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت