آموزش نصب سنگ‌های آنتیک


آموزش نصب سنگ‌های آنتیک

تاریخ انتشار: 1396/01/21 13:34 | بازدید: 17721

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

آموزش نصب سنگ‌های آنتیک و گیوتین(قیچی)

 

در بیشتر موارد ما انسانها از تغییر می ترسیم چون به شرایط عادت کرده ایم . اما به طور مثال تغییر در کوراسیون می تواند انرژی تازه ای به شما بدهد و روحیه شما را بهتر کند خصوصا اگر این تغییر تماما با دستان شما اجرا شود.

فردی که برای اولین بار آب میوه گیری را اختراع کرد به این مسئله طور دیگری نگاه کرد و نتیجه گرفت اگر میوه را سمت دیوار پرت کنیم بازهم آب میوه گرفته میشود قدم بعدی دیوار را محدود تر کرد. پس با نگاهی دیگر به مسائل میتوانید خلاقیت خود و ذهنتان را بیدار کنید . به ساختمان منزلتان و دیوار های داخلی نگاهی بیندازید و تصور کنید چه رنگی و چه نقشی حالتان را بهترمیسازد ما همان طرح و رنگ را در قالب سنگ طبیعی در کالا ساخت برای شما تولید خواهیم کرد.

نصب سنگ های آنتیک دقیقا به همین راحتی است که تمام ویدئو های موجود نشان میدهند اما ما برای شما در این مقاله به ذکر ریز کاری هایی که حرفه ای ها مد نظر قرار میدهند میپردازیم .

 

مرحله اول :

انتخاب محصول : در مرحله انتخاب محصول می توانید به مقاله ست کردن دو رنگ سنگ در وبلاگ مراجعه کنید . به تفضیل در مورد چرخه رنگ و چگونگی ست کردن رنگ سنگ ها با یکدیگر پرداخته ایم .

نکات : اگر تمایل به اجرا سنگ آنتیک بدون نیاز به نصاب دارید به موارد زیر نیاز دارید.

سنگ انتخابی ( کمی بیشتر از متراژ تهیه کنید که اگر در حین اجرا مشکلی پیش آمده سنگ داشته باشید)

چسب خمیری آماده ( چسب های آماده به دو صورت پودری و خمیری در بازار در مارک های مختلف موجود هستند. سعی کنید چسب خمیری تهیه کنید) سریع تر و با خیالی آسوده می توانید نصب کنید.

رزین یا براق کننده سطح ( بهتر است برای محافظت بیشتر سنگ ها از رزین استفاده کنید)

کارتک ( برای پوشش دهی  چسب  پشت سنگ ها به منظور چسباندن تمیز تر آنها ) از یک تکه چوب معمولی هم میتوانید استفاده کنید.

پارچه یا پلاستیکی به طول دیوار یا سطحی که مد نظر دارید. ( نیازی به جمع کردن فرش ها یا میبلمان نیست تنها پارچه یا پلاستیکی کنار سطح خود پهن کنید تا اضافه چسب و گرد سنگ ها راحت تر جمع آوری شود)

 

ما برای سهولت شما و ذخیره زمان و سرمایه شما محصولات مکمل نصب سنگ را در سبد خرید کالا ساخت قرار داده ایم .

 

چسب سنگ آنتیک

رزین سنگ آنتیک

 

مرحله دوم :

بعد از اینکه محصولات به دستتان رسید. برای اجرا روز مناسبی را انتخاب کنید که انرژی و زمان لازم را دارید زیرا هرچه با ظرافت بیشتر کار کنید نتیجه بهتری به طور قطع خواهید داشت. در هر مرحله از اجرا می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید. نگران هیچ گونه مسئله ای نباشید. همکاران ما در کالا ساخت با صبوری به شما پاسخ خواهند داد.

درب سطل چسب به دلیل خلاء موجود در سطل کمی محکم است پس وزن خود را بر روی یک سمت چسب متمرکز کنید و از سمت دیگر با کمک یک قاشق یا کاتر یا هر وسیله ای دیگر درب را به سمت بالا بکشید.( درب چسب را زمانی که نیاز ندارید کاملا ببندید. چسب خشک میشود)

اگر از سنگ های رو توری یا قطعات چند بعدی استفاده کرده اید با قیچی قندی و باغبانی می توانید تور سنگ را چیده و به طرحی که نیاز دارید کار کنید و اگر از سنگ های گیوتین سفارش داده اید برای برش به نکات زیر توجه کنید .

        1 . برش را به فضایی باز ببرید.

  1. از دستگاه های مینی فرز دستی ( قابل کرایه ) استفاده کنید.
  2. برای برش سنگ ها را از قبل خیس کنید تا گرد سنگ کمتری داشته باشید.
  3. سطح برش را فیکس کنید تا خطرات احتمالی را کاهش دهید.
  4. قبل از برش سطح اندازه را دقیق مشخص کنید . ( جلوگیری از ریخت و ریز بیشتر )
  5. از وسایل ایمنی مانند ماسک و عینک استفاه کنید. ( از افرادی که ترجبه برش سنگ را دارند کمک بگیرد.)
  6. تمام توجهتان به دست هایتان باشد و نه چیز دیگری ( حادثه خبر نمیکند)

 

 

بعد از برش تمام موارد چسب را به پشت سنگ ها بزنید. تفاوتی در اینکه چسب را به سطحتان بزنید یا به سنگ ها وجود ندارد اما اگر به پشت سنگ بزنید درصد خطا کاهش می یابد.

سوال ؟ چسب خمیری آماده به چه سطح هایی می تواند بچسبد ؟

پاسخ : اگر سطحی صاف دارید از جمله گچ ، کاغذ دیواری ، فلز ، چوب و آجر و حتی کاشی به چسبی که ما در کالا ساخت موجود داریم به راحتی به این سطوح میچسبد و نیازی نیست سطح زیر سنگ را مضرس کنید و شیار بزنید.(کاشی های خاص می بایست شیار بخورند)

اگر ملات را به سطح میزنید از ماله شیاری استفاده کنید و سطح ملات را شیاری کنید. .

از پایین شروع به چسباندن کنید زیرا تکیه گاه سنگ های بالایی می شود و نیاز ندارید به دلیل جاذبه بیشتر زمین در ارتفاع، زمان طولانی تری سنگ ها را به سطح نگه دارید تا چسبانده شود.

بعد از چسباندن تمام سنگ ها به سطحتان باید به چسب و کل کار زمان برای خشک شدن بدهید. بعد از آن سنگ ها را با مستقیم بشوید و یا با دستمال مرطوب سطح سنگ را کاملا تمیز کنید.

سوال ؟ آیا به پرایمر قبل از زدن چسب نیاز هست ؟

پاسخ : بسته به نوع چسبی که تهیه می کنید می بایست از پرایمر ها استفاده کنید. چسبی که ما در کالا ساخت داریم نیازی به پرایمر ندارد.

یکی از دغدغه های اصلی برای نصب سنگ آنتیک استفاده از آن برای پوشاندن نم دیوار است و جلوگیری از تکرار نم زدگی دیوار که نما و فضایی نا خوش آیند را جلوه میدهد.

نکاتی که برای فضاهای نم زده می بایست رعایت کنید :

اگر دیوار حمام یا دستشویی شما و یا هر دیوار دیگری که نم گرفته و گچ یا کاغذ دیواری پوسته کرده است در نظر دارید سنگ کنید باید بگوییم بهترین گزینه را انتخاب کرده اید.ما در کالا ساخت توصیه میکنیم نکات زیر را به ترتیب رعایت کنید.

طبله یا پوسته ای که برآمده است را بتراشید تا به سطحی صاف برسید ( نه زیاد که به آجر برسید نه خیلی کم که هنوز پوسته ها باقی مانده باشد. ) بعد از نصب سنگ ها با چسب کمی زمان بدهید تا کل کار کاملا خشک شود( بسته به گردش هوا و رطوبت زمان مورد نیاز متغییر است )

 

مرحله سوم :

این مرحله کاملا انتخابی است البته برای مواردی که در بالا ذکر شد ( نم زدگی دیوار ، پوشش پوسته دیوار ، ) در نمای داخلی شما می توانید از رزین که در واقع لایه محافظت کننده و براق کننده سنگ است استفاده کنید. در نماهای خارجی و در شهر ها و مناطق مرطوب و پر باران یا حتی خیلی گرم ما به شما توصیه میکنیم از رزین استفاده کنید. رزین موجود در کالا ساخت دارای مزیت های فوق العاده ای است که ما آن ها را صد درصد تضمین میکنیم البته اگر شرایط کار با رزین ها را انجام داده باشید. پس سعی کنید موارد زیر را کاملا رعایت کنید.

1 . دو نوع رزین برای سنگ در کالا ساخت موجود می باشد .

رزین معمولی: ( میزان پوشش دهی هر لیتر 4 متر مربع ، به طور مثال اگر 8 متر کار دارید دو لیتر رزین کافی است). براق کننده سطح و محافظت کننده در برابر اشعه خورشید( رنگ سنگ شما بعد از چندین سال بر اثر تابش خورشید عوض نخواهد شد ) 5 سال گارنتی واقعی ( در صورت اجرا صحیح )

نکته : این رزین مانند روغن جلا بر روی سطح چوب کمی زردی به کار شما میدهد پس برای سنگ های رنگی بسیار مناسب است تا رنگ سنگ را واضح نمایان کند؛ اما برای سنگ های سفید مناسب نیست .

 

رزین نانو: (میزان پوشش دهی هر لیتر 6 متر مربع ، اگر 32 متر دارید 5 رزین کافی است. ) اثر براق کننده ندارد و کاملا شبیه اب بدون رنگ و بو است . به طوری که درب بطری را که باز کنید خیال میکنید محلول آب است . محافظت کننده در برابر اشعه خورشید. 10 سال گارانتی ( در صورت اجرا صحیح ) مناسب برای سنگ های سفید ( اگر سنگ سفید دارید مطلقا از این رزین استفاده کنید.

 

نحوه اجرا رزین :

بعد از شستشوی سطح مورد نظرتان درب رزین را باز کرده و آن مقدار که نیاز دارید داخل ظرف فلزی ریخته و با قلموی کاملا تمیز ( هیچ رد رنگی نمی بایست بر روی موهای قلمو باشد) و اگر نیاز دارید با اسپریه بر روی سطح بپاشید باید اینکار را سریع و بدون وقفه انجام دهید.

تمام سطح را پوشش دهید و هر لیتر را برای مقادیری که عنوان شد استفاده کنید. بعد از دست اول مجددا این کار را تکرار کنید.

می بایست هر سطح 3 بار رزین بخورد . نگران نباشید این یک لیتر برای هر سه بار کفایت میکند.

نکته : مطمئنا هرچند بار بیشتر از رزین معمولی بر روی سطح سنگ استفاده کنید براق تر خواهد شد ( که پیشنهاد میکنیم بیش از سه بار استفاده نکنید باعث مصنوعی شدن کار می شود )

نکته دیگر : اگر در فضایی بسته و کوچک قصد استفاده از رزین معمولی را دارید با روشن کردن شمع و قرار دادن دانه های قهوه یا پیاز در سطح نزدیک به رزین ها بوی چسب مانند رزین را سریع تر از بین ببرید.

 

کار به اتمام رسید . خداقوت ....

 

نکته بسیار مهم : خلاقیت و اراده خود را محدود نکنید . شما توان انجام هر کاری را که اراده کنید دارید. 

 31 نظر

محسن | 1399/12/15 09:21

سلام خسته نباشید بنده دیوار پشت تلوزیون آنتیک کردم الان می خوام سنگ را بکنم باید چکار کنم؟؟ممنون میشم

مدیر سایت | 1399/12/16 12:20

سلام وقت بخیر
بخیر
جای سنگ رو چیکار کنید؟
یا چجوری بکنید؟

عسکری | 1399/08/17 12:19

برای نصب سنگ انتیک چه وسایلی نیاز داریم؟

مدیر سایت | 1399/08/17 18:00

چسب سنگ آنتیک نیاز دارید و رزین و کاتر شیاری .
چسب ها رو میتونید به ضخامت 2 الی 3 میلی متر بزنید و بعد از اون بعد از اجرا سنگ رو بشویید یا تمیز کنید و از رزین استفاده کنید .
برای سنگ های گیوتین باید از مینی فرز استفاده کنید . ولی سنگ های آنتیک روی تور رو میتونید با قیچی حتی بچینید.

فرامرز | 1399/07/14 14:25

سلام خسته نباشید
بنده تعداد 29 تا از سنگهای فرزی آنتیک را از دیوار برای کار دیگر کندم حالا میخواهم آنها را بچسبانم اما اگر بخواهم چسب بخرم مقدارش خیلی زیاد میشه آیا ممکنه آنها را با بتونه یا چیز دیگری چسباند

مدیر سایت | 1399/07/24 10:18

سلام
دوست عزیز
نه واقعا این کار با بتونه شدنی نیست چون بتونه بعد از یه مدت که کاملا خشک بشه خاصیت چسبندگی خودش رو از دست میدهد.
باید از چسب های کوچک تر استفاده کنید چسب سنگ کوچک ربع کیلویی در بازار موجود است.

حقیقی | 1399/05/18 10:49

سلام
من قصد دارم روی کاغذ دیواری که بافت های شیار مانند ریزی هم داره سنگ گیوتین اجرا کنم. چسبی که پیشنهاد میدید کارایی داره؟ نیاز نیست کاغذ دیواری رو بکنم بعد سنگ رو روی گچ بچسبونم؟ نگرانم چب کاغذ دیواری ول بشه و سنگ و کاغذ با هم کنده بشن

مدیر سایت | 1399/05/19 17:12

سلام
وقت بخیر دوست عزیز
دقیقا اگر کاغذ دیواری ازدیوار جدا بشه که احتمال زیاد هم این اتفاق میوفته به خاطر اینکه سنگین میشه کاغذ از بین میره شما باید کاغذ رو بکنید و روی گچ بسبونید در صورتی که گچ تبله نکرده باشه کار اکی میشه. برای اطلاعات بیشتر هم میتونید با شماره 09129303014 تماس بگیرید

باقری | 1399/05/09 07:38

با سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم. میخواستم بپرسم آیا ستون توی خانه را باید اول گچ بزنیم بعد سنگ آنتیک کنیم یا بدون گچ کاری هم میشه ستون آهنی را سنگ آنتیک زد؟

مدیر سایت | 1399/05/09 08:31

سلام دوست عزیز
زیر سازی رو میشه با پلاستر نیز انجام داد. و اگه میخاید مستقیم روی آهن کار کنید باید با چسب های مخصوص سنگ و فلز اقدام به ساخت کنید.

کاظم خزلی | 1399/04/27 12:28

سلام خسته نباشید استفاده کردم

مدیر سایت | 1399/04/28 08:20

سلام دوست عزیز
نظرتون رو میتونم بدونم؟

مظاهر | 1399/03/22 20:59

با عرض سلام وقت بخیر میخواستم بدونم ترکیب مل با پودر سیمان سفید برای چسباندن انتیک کاربرد داره یا فقط باید از چسب مخصوص استفاده کرد ممنون

مدیر سایت | 1399/03/24 11:37

سلام
وقت بخیر
هم میتوان با چسب سنگ و هم با سیمان اجرا کرد بسته به نوع مهارت بنا دارد.

حسین | 1399/02/15 14:32

سلام قصد دارم روی ستونهای بغل درب حیات از سنگ آنتیک استفاده کنم سطح کار ماسه سیمان میباشد و منطقه در زمستان خیلی سرد و برفی هستش آیا چسبها قابلیت نگهداری سنگها روی ستونها را دارند درضمن سطونها مستطیل هستند و آیا برای جلوگیری از نفوذ رطوبت باید حتما از پوشش استفاده کنم؟ ممنون

مدیر سایت | 1399/02/16 08:16

سلام
وقت بخیر
مشکلی پیش نمیاد فقط باید در صورت امکان چند خط نامنظم روی سطح کار بزنید که چسبندگی بهتری داشته باشد.

اطیابی | 1399/01/29 19:47

باسلام وخسته نباشید ایا این چسب روی دیوار رنگ روغن می چسبد ودوم اینکه از کف دیوار باید کار کرد یااز روی غرنیز هم میشود سنگ انتیک را اجرا کرد

مدیر سایت | 1399/01/30 09:09

سلام وقت بخیر
این محصول رزین هستش و براق کننده سنگ و محافظ آن هستند.
ولی چسب های سنگ آنتیک نیاز به سطحی صاف و یکدست دارند و هیچ شرایط دیگری برای چسباندن ندارند.
سطح مانند:
1. سنگ
2. کاشی
3. گچ
4. سیمان

سیفی | 1398/11/23 19:14

باسلام،آیا برای چسباندن سنگ آنتیک روی دیوار گچی رنگ شده (روغنی )میتوان ازچسب خمیری استفاده کرد ودراین صورت رنگ خودرا ول نمیکنه وضمننا بعداززدن خمیر روی سنگ یا دیواربایدسریع سنگ راچسباندیابا توجه به ناشی بودن وقت داریم که که مثلا یک متر راچسباند.

مدیر سایت | 1398/11/26 09:09

سلام دوست عزیز
بله با چسب میشه چسباند فقط بهتر است قبل از اجرا روی سطح دیوار خط های نازکی انداخته تا چسب به خوبی به دیوار اصلی بچسبد.
چسب تقریبا تا ۱۰ دقیقه سفت نمیشود و شما میتوانید حالت لازم را به سنگ دهید.

محمد جواد امرا | 1398/09/16 18:24

سلام، دیوار با آستر ماسه سیمان نیاز به گچکاری دارد یا روی همان آستر ماسه سیمان هم می توان با چسب خمیری، سنگ گیوتین آنتیک را اجرا کرد؟

مدیر سایت | 1398/09/17 08:12

سلام و وقت بخیر
بله دوست عزیز با چسب های آنتیک رو هر سطح صاف و یک دست میتوان سنگ گیوتین و آنتیک اجرا کرد.

هدايتي | 1398/07/21 15:08

در تهران هم فروشگاهي است كه بتوان رزين براق كننده سنگ بادبر را تهيه كرد در حدود 70 متر مربع

مدیر سایت | 1398/07/22 13:21

سلام
وقت بخیر
خیر . ما از اصفهان به سراسر کشور ارسال میکنیم با کمترین هزینه حمل

محمد مهدی صمیمی | 1398/07/04 00:24

لطفا تماس خرید دارم

مدیر سایت | 1398/07/04 08:55

تماس گرفته شد

علیرضا | 1398/06/29 21:58

باسلام
بتونه ای هم هست برای سوراخ های سنگ نما تراورتن بیرون؟ ممنون کسی اسمی چیزی سراغ داره

مدیر سایت | 1398/06/31 16:22

تماس تلفنی برقرار شد.

حميد | 1398/03/18 10:23

با سلام.
آيا اين رزين را براي سنگ ورقه اي (مالون) كه در كف حياط استفاده شده ميتوان بكار برد؟
ميزان مقاومت به سايش آن چقدر است؟ دوام مياره؟
اگر ميتوان استفاده كرد هر متر مربع چه مقدار رزين ميخواهد؟

مدیر سایت | 1398/03/18 11:06

با سلام
وقت بخیر
بله برای انواع سنگ های کف فرش مورد استفاده قرار میگیرد. مالون یا بادبریا حتی سنگ های سابیده.
مقاومتش ۵ سال با ضمانت هستش.
برای هر ۵ متر مربع ۱ لیتر مورد نیاز است.

مهدی | 1398/02/31 21:45

سلام.
آیا روی بلوک می‌چسبه یا باید گل وگچ بشه

مدیر سایت | 1398/03/01 11:33

سلام وقت بخیر
خوده محصول رو (بلوک) رو وقتی رزین بزنید ضد گرد و خاک و ضد آب میشه. و حتی سوراخ های روی بلوک رو نیز پوشش میده.

قاسم | 1398/01/17 11:53

سلام ميخواستم بدونم من ميخوام خونمون پشت تلويزيون رو سنگ انتيك بزنم اول بايد سنگ انتيك بزنم بعد تلويزيون رو ديوار نصب كنم يا تلويزيون رو ديوار نصب كنم بعد سنگ انتيك كنم؟

مدیر سایت | 1398/01/26 11:20

سلام
دوست عزیز
اول باید محدوده ای که میخاهید را مشخص کنید، سنگ رو اجرا کنید و بعد اقدام به نصب تلویزیون کنید.
سوالی بود با شماره ۰۳۱۹۱۰۰۴۴۶۸ تماس بگیرید.

حسین | 1397/10/30 18:15

با سلام
بنده از سنگ انتیک جهت نمای ساختمان استفاده کردم متاسفانه بعداز گذشت دو سال در حال ریزش است لطفا بفرمایید چطور میتونم از ریزش اون جلوگیری کنم و الباقی رو ترمیم کنم.سپاس

مدیر سایت | 1397/11/01 10:59

سلام
وقت بخیر
لطف میکنید جنس سنگ و محل استفاده(کدام شهر) رو بفرمایید؟

خدایی | 1397/10/16 01:29

با سلام
واسه آموزش نصب سنگ آنتیک و نصب سنگ دکوراتیو و نصب شومینه چطور میتونم اقدام کنم
باتشکر

مدیر سایت | 1397/10/16 08:44

سلام با پشتیبانی ما با شماره 03191004468 تماس بگیرید تا مشاوران ما باشما جهت آموزش همکاری لازم رابه عمل آورند.

حسین اسکندری | 1397/09/14 21:34

چسب آنتیک میخوام و قیمت به راه بدین سنگم از شما خرید کنم از این به بعد

مدیر سایت | 1397/09/21 12:01

سلام
وقت بخیر
در خدمتون هستیم

اعظم علمی | 1397/08/14 13:30

سلام.ما پله های ساختمونو سنگ سمیرم استفاده کردیم الان بعد از گذشت یکسال بخاطر اهکی بودن نوع سنگ سوراخهایی سطح سنگ بوجود اومده وظاهرش خیلی بد شده ایا صلاح هست سنگسابی انجام بشه وبعد رزین استفاده کنیم وماندگاریش چقدره و ایا به مرورسطح رزین خش برنمیداره؟

مدیر سایت | 1397/08/15 11:42

سلام
وقت بخیر دوست عزیز
برای اطلاعات بیشتر چون مطلب زیاد هست و باید اطلاعات کامل تری رو بدونیم با ما تماس بگیرید. یا شماره تماس بدین تا ما با شما تماس بگیریم.03142444467 داخلی 102

هنگامه هوشمند | 1397/08/02 15:52

سلام ميخواستم بپرسم ميشه روي سنگ آنتيك رو رنگ بزنم و رنگشو تغيير بدم ؟ الان رنگش آجريه ميخوام رنگ كرم بزنم.اگه ميشه از چه رنگي بايد استفاده كنم؟ ممنون

مدیر سایت | 1397/08/02 14:00

سلام
بله میشه امکانش هست. رنگ پلاستیک یا روغن جواب میدهد.

خلیل | 1397/07/22 12:43

باسلام و.تشکر از مطالبتون
بیزحمت بفرمایین اگه مایع جرمگیر باعث سابیدن رویه براق سنگ پارکینگ شود میشه با رزین این براقی رو برگردوند بطوریکه با رد شدن لاستیک ماشین سیاهی آن روی سنگ ایجاد لک نکنه؟

مدیر سایت | 1397/07/22 15:18

سلام
دوست عزیز
بله با رزین نانو میتوانید براقیت را تا حدی به سنگ برگردانید. برای گرفتن مشاوره بیشتر با شماره های:
03142444467 داخلی 102 تماس حاصل بفرمایید.

امیر | 1397/07/01 16:08

سلام، آیا میشه سنگ رو از روی کناف ریمو کرد؟؟؟؟

مدیر سایت | 1397/07/04 10:31

سلام
دوست عزیز بله، فقط بستگی داره با چی روی کناف چسبیده شده باشند. بعد از جدا کردن سنگ از روی کناف لازم است جای چسب و یا سیمان مانده را با یک مینی فرز سابیده و جای آن را بتونه و نقاشی کنید تا مانند روز اولش شود.

muhammad | 1397/06/28 22:53

با سلام. نمای خونه 2 سال سنگ تراورتن شده متاسفانه براقیتش رو از دست داده و کدر شده . چه محصولی رو پیشنهاد میکنید تشکر

مدیر سایت | 1397/07/02 04:25

سلام
وقت بخیر
سنگ های تراورتن استفاده شده را باید مشاهده کرد ببینیم چه سنگی است و این کدر شدن علت چی بوده است.
تماس گرفته شد با مشتری عزیز.

سلام ببخشید یه سوال داشتم ایا رزین روی سنگ گرانیت چرمی بعد از گذشت زمان باعث زرد شدن سنگ نمیشود | 1397/06/21 22:49

سلام ببخشید یه سوال داشتم ایا رزین روی سنگ گرانیت چرمی بعد از گذشت زمان باعث زرد شدن سنگ نمیشود

مدیر سایت | 1397/06/21 19:09

سلام دوست عزیز
بسته به نوع رزین میتواند متفاوت باشد.
رزین های معمولی حتما ولی رزین های نانو هیچ وقت

ایران | 1397/06/04 04:57

سلام
ممنون تز سایت خوبتون
دوسوال دارم
چطوری میتوانم سنگ را برش بزنم حالا هم افقی هم عمودی؟
و من میخاهم روی سرامیک سنگ انتیک بزنم آیا میشه و چطوری و با چه چسبی؟

مدیر سایت | 1397/06/04 10:09

سلام
وقت بخیر مشتری عزیز
ببینید واقعا کار برش چیزی نیست که بشه کتبی توضیح داد برای این کار میتونید با پشتیبانی تماس گرفته و راهنمایی بگرید.
چسب آنتیک هایی که تو سایت داریم چسب خمیری هستند. این چسب ها میتونند روی هر سطح صافی چسبیده بشه.

شهرام شافعی | 1397/05/29 07:06

سلام برای برش سنگ ...از پشت باید برش بدم یا از جلو قسمت برامدگی ...واسه ستون میخوام بزنم

مدیر سایت | 1397/05/29 10:44

سلام دوست عزیز
از پشت برش دهید

حاتم قشقایی | 1397/05/12 08:50

درود و سپاس
جهت نمایندگی در شیراز و منطقه عسلویه

مدیر سایت | 1397/05/13 17:35

سلام
وقت بخیر
با شماره تلفن 03142444467 داخلی 101 تماس بگیرید.

محسن | 1397/01/18 22:37

سلام.برای نصب سنگ گیوتین روی دیوار گچی چسب رو روی دیوار بکشیم بچسبانیم بهتره یا پشت سنگ بریزیم بچسبانیم بهتره ؟

مدیر سایت | 1397/01/21 23:26

سلام
دوست عزیز بعتر است پشت سنگ بزنید ریخت شما خیلی کم تر میشه

امیرضیا | 1396/12/14 22:02

سلام دوست عزیز چگونه باید تراز بودن کاررو اندازه گیری کنم

مدیر سایت | 1396/12/15 18:45

دوست عزیز سلام
جواب سوال شما تلفنی داده شد.
ولی برای اطلاع بقیه از این سوال سطح کار سنگ های آنتیک و گیوتین تراز کردن نداره قبل از اجرا باید پشت کار تراز بشه و سطح روی کار احتیاجی به تراز نداره و این تورفتگی و بیرون آمدگی ها مدل کار می‌باشد.

جستجو در مطالب وبلاگ