برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
آیا سرامیک برای کف پارکینگ مناسب است؟

آیا سرامیک برای کف پارکینگ مناسب است؟

تاریخ انتشار: 1401/12/13 09:58 | بازدید: 361

آیا سرامیک برای کف پارکینگ مناسب است؟

تمامی مجتمع مسکونی و تجاری، بیمارستانها بی شک دارای پارکینگ می باشند و وجود پارکینگ به این معنی ست که تعداد خودروهای شخصی زیاده شده و بیشترین تجمع آنها در پارکینگ ها می باشد. وجود و نیاز به پارکینگ در هر ساختمان باعث شده که معماران و پیمانکاران انتخاب متریال و امنیت این مکان را در اولویت کار خود قرار دهند. همچنین معماران تعصب خاصی بر روی این مساله دارند و معتقدند که بی اهمیت بودن به این موضوع و تدبیر نادرست باعث هزینه بشدت زیادتری برایشان می شود.
معمولاً متریالی که برای کف انتخاب می کنند باید از کیفیت خاص و خوبی برخوردار باشند. در نظر گرفتن گزینه هایی مانند موارد زیر تصمیم عاقلانه ی شما را جامه ی عمل بپوشاند.


• مرقون بصرفه بودن سرامیک پارکینگ


سرامیک متریالیست که در رقابت با سنگ ساختمانی می باشد. اما تنوع در ( رنگ - ابعاد - کیفیت درجه بندی ) از سنگ پیشی گرفته است . ویژگی های مثبتی سرامیک باعث شده معماران و مهندسین بیشتر سمت انتخاب این متریال برای کف پارکینگ بروند.

 

آیا سرامیک برای کف خوب است؟


• مقاوم در برابر فشار و ضربه


با توجه به اینکه در پارکینگ رفت و آمد زیادی وجود دارد و سنگینی فشار هم زیاد است می بایستی از سرامیک هایی با ضخامت بالا استفاده نمود. چشم پوشی به نوع کیفیت و مقاومت سرامیک باعث شده در مدت زمان کمی ترک خورده و شکسته شود.


• لعابی مناسب در برابر روغن ریزی ماشین


سرامیکی که دارای لعاب نانو پولیش و سوپر پولیش بهترین گزینه برای انتخاب سرامیک کف می باشد. خاصیت آبگریزی و نانوپولیش و سوپرپولیش بودن سرامیک کف باعث شده که روغن ماشین و ... بر روی سطح لعاب سرامیک نفوذ ناپذیر باشد.

 

سراکی برای کف پارکینگ


• ضد آب بودن ( جذب آب کم )


کف پارکینگی که با سرامیک پوشش داده شده و رفت آمد در آن زیاد هست، مسلماً آبریزی در آن اتفاق می افتد. ضد آب بودن سرامیک برای شستشوی مداوم مناسب است. کم بودن جذب آب و همچنین خاصیت آب گریزی سرامیک کف پارکینگ باعث شده که ماندگاری و استقامت سرامیک کف پارکینگ بالاتر رود . مهندسین و معماران همیشه این نکته را در گوشه ی ذهن خود داشته اند.


• تمیزشدن آسان با مواد شوینده


برخی از مواد شوینده می تواند آسیب زیادی بر روی لعاب سرامیک ایجاد کند، اما اگر خرید سرامیک پارکینگ آگاهانه و بهره داشتن از اطلاعات فنی تولید کننده و محصول باشد بدون شک آسیبی به آن وارد نمی شود. یکی از سرامیک هایی که به جرات می توان برای کف پارکینگ معرفی کرد: سرامیک های ضد اسیدی کارخانه ی مرجان می باشد.

 

سرامیک کف پارکنیگ


• کالیبره بودن سرامیک پارکینگ


سرامیک کف پارکینگ اگر کالیبره باشد نیاز به بندکشی ندارد و این مورد باعث شده که زیبایی خاصی را به نمای کف پارکینگ بدهد. حال بر عکس این مورد، اگر کف پارکینگ به سبکی باشد که نیاز به بندکشی داشته باشد کثیفی و سیاهی ناشی از رد لاستیک به وضوح دیده می شود. بعد از توضیحاتی که درباره ی موارد ذکر شده خواندید متوجه می شویم استفاده از سرامیک برای کف پارکینگ می تواند معقولانه ترین تصمیم باشد. بهترین سرامیک از بروزترین طرحها و تولید شده با خاک و تمامی مواد اولیه ویژه را در سایت آنلاین کالاساخت می توانید مشاهده کنید.

 

"در تمامی مراجل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت