برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
ابعاد سرامیک کف چقدر است؟

ابعاد سرامیک کف چقدر است؟

تاریخ انتشار: 1401/04/12 14:50 | بازدید: 352

ابعاد پر طرفدار سرامیک کف چقد راست؟ چه ابعادی از سرامیک برای کف تولید می شود؟

ابعاد سرامیک کف چقدر است؟

وقتی حرف از خرید سرامیک کف، به میان می آید مسئله ای مهم اینست که علاوه بر زیبایی و طرح و تنوع سرامیک کف، بهتر است ابعاد آن را نیز در نظر بگیریم. یکی از ابزار هایی که طراحان امروزه برای رفع عیوب و بزرگتر یا کوچکتر جلوه دادن فضای ساختمان استفاده می کنند، بهره گیری از تنوع ابعاد کاشی و سرامیک می باشد.

استفاده درست از سرامیک برای کف می تواند روی جلوه کلی آن تاثیر بسزایی داشته باشد. البته وقتی سخن از کف ساختمان به میان می آید می توان از مواردی همچون:

در این مقاله بر آن شدیم تا در مورد بهترین ابعاد برای سرامیک کف صحبت نماییم.

ابعاد سرامیک کف چقدر است؟

بهتر است در ابتدا بررسی کنیم بهترین ابعادی که برای کف فضای شما قابل استفاده و به عبارتی قابل تولید اثر را بررسی کنیم تنوع سرامیک کف امروزه در ابعاد مختلفی همچون:

  • 20*20
  • 30*30
  • 40*40
  • 50*50
  • 60*60
  • 70*70
  • 80*80
  • 100*100
  • 120*120

حال در نظر داشته باشید، در صورتی که برای فضای کوچکی تصمیم برای انتخاب سرامیک کف دارید، اگر برای این فضا سرامیک هایی با ابعاد بزرگ انتخاب شود مطمئناً فضای شما را خسته کننده و به دور از زیبایی نشان می دهد و برعکس، اگر برای فضای بزرگی سرامیک با ابعاد کوچک انتخاب نمایید موجب می شود که فضای شما کسل کننده و شلوغ به چشم بیاید.

پیشنهاد ما برای انتخاب سرامیک این است که برای فضاهای بالای ۱۰۰ متر مربع حتما از ابعاد بالاتر از ۶۰ در ۶۰ سانتی متر برای هر تایل استفاده شود. همانطور که می دانید پرکاربردترین ابعاد موجود در بازار امروزه برای کف ساختمان، ابعاد ۶۰ در ۶۰ و ابعاد ۸۰ در ۸۰ می باشد و گفتن این نکته نیز که امر انتخاب سرامیک کف تا حدودی هم سلیقه ایی است خالی از لطف نیست.

ابعاد سرامیک کف چقدر است؟

در پایان به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای فضاهایی مثل حمام و آشپزخانه و سرویس بهداشتی که نیاز به شیب بندی دارد بهتر است از ابعاد کوچکتر استفاده شود. این امر به این دلیل می باشد که امکان شیب بندی درست برای معمار شما ممکن باشد. اگر اصرار دارید از سرامیک با ابعاد بزرگ در کف استفاده کنید بهتر است از کف شورهای خطی استفاده کنید تا از یک طرف بتوانید شیب بندی کنید.

در کل باید گفت بهتر است در نظر داشته باشید که باید علاوه بر زیبایی و قیمت سرامیک کف به کاربرد و نکات فنی انتخاب ابعاد دقت شود.

کارشناسان با تجربه ما در تیم پشتیبانی و فروش گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت، پاسخگوی شما هستند.در صورتی که سوالی دارید، می توانید با مراجعه به وب سایت ما، اطلاعات و نمونه های دقیق و کاملی از سرامیک های کف را مشاهده نمایید. 

 

تهیه و تنظیم در واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

What are the dimensions of the ceramic floor? / Answer to the question

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت