از خرید محصول تا ارسال محصول در کالا ساخت


از خرید تا ارسال محصول در کالاساخت

تاریخ انتشار: 1397/05/09 10:46 | بازدید: 470

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

از خرید محصول  تا ارسال محصول در کالا ساخت 

 

خرید یکی از دغدغه های خانوار های امروزی است. که چه محصولی با چه درجه کیفیتی و قیمتی را میتوانند از چه جایی تهیه کنند. سوالات زیادی در این رابطه پیش می آید که آیا محصولی که برای آنها ارسال میشود دقیقا همان محصول مورد نظرشان است؟ چه تضمینی برای کیفیت محصولات وجود دارد ؟ چگونگی اعتماد و صحت و سقم از ارسال نهایی واطمینان به اینکه کیفیت و محصول همان کیفیت و قیمتی است که مد نظر دارند.

مجموعهی کالا ساخت با داشتن نشان اینماد از وزارت صنعت و معدن و گواهی نماد سازماندهی از وزارت اطلاعات و با دارا بودن بهترین و مطمئن ترین درگاه پرداخت اینترنتی ( ملت) و گواهی بین المللی SSL  و همینطور اینماد ملی ثبت رسانه های دیجیتال این اطمینان را به شما می‌دهد که محصول خودرا از جای درستی و با اعتماد کامل می توانید تهیه کنید .  

شما می‌توانید با تماس با مشاوران و کارشناسان ما به درستی محصول مورد نظرتان را با متراژو قیمت مناسبی که مد نظر دارید سفارش داده. بعد از ثبت فاکتور توسط شما یا توسط مشاوران ما شما می بایست وجه را یا از طریق درگاه اینترنتی یا از طریق مکالمه و داشتن شماره حساب و کارت واریز کنید . بعد از آن سفارش شما به بخش تولید و بعد از آن به قسمت بارگیری ارجاع داده می‌شود .

خدمت به مشتری و رضایت خاطر مشتری یکی از اصول اساسی شرکت است. در زمان نهایی شدن سفارش شما مشاوران ما به صورت آن لاین و به روز نصبت به میزان متراژ مورد نظر شما یا با باربری ها هماهنگ کرده و یا اعلام بار می‌کنند و باربری و ماشینی که کمترین هزینه را میگیرند مد نظر قرار میدهند. بعد از آن بارنامه را برای شما ارسال کرده تا از قیمت نهایی اطلاع داشته باشید.

یکی از امکاناتی که کالا ساخت برای مشتریان فراهم کرده است ارسال نمونه به سراسر ایران می باشد. به این صورت که شما نمونه ی مد نظر خود را به کارشناسان ما اطلاع می‌دهید و آنها در اولین فرصت برای شما بار را به صورت پستی یا توسط باربری ها ارسال می‌کنند وقتی از محصول مورد نظر خود اطمینان حاصل کردید بار کلی برای شما ارسال خواهد شد . شما می‌توانید نمونه را با بار ارسالی مقایسه کرده اگر تفاوتی وجود داشت شرکت با هزینه خود بار را عودت خواهد کرد.

 

تهیه و تولید در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

 جستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات
-->