برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
از خرید تا ارسال محصول در کالاساخت

از خرید محصول تا ارسال محصول در کالا ساخت

تاریخ انتشار: 1397/05/09 10:46 | بازدید: 533

خرید محصول و شرایط از کالا ساخت

از خرید محصول تا ارسال محصول در کالا ساخت

در حال حاضر، خرید یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان است. این که چه محصولی با چه درجه کیفیی و قیمتی را می توانند از چه جایی تهیه کنند از اصلی ترین دغدغه های تمامی افرادی ست که به کالایی نیاز پیدا می کنند. سوالات زیادی در این رابطه پیش می آید که آیا محصولی که برای آنها ارسال می شود دقیقا همان محصول مورد نظرشان است؟ چه تضمینی برای کیفیت محصولات وجود دارد ؟ چگونگی اعتماد و صحت و سقم ارسال نهایی واطمینان به اینکه کیفیت و محصول همان کیفیت و قیمتی است که مد نظر دارند. این موارد را در کنار اقبال عمومی مصرف کنندگان به خرید تمامی اقلام مورد نیاز به صورت اینترنتی قرار دهید. قطعا به این نتیجه خواهید رسید که اصلی ترین دغدغه ی مصرف کنندگان در حال حاضر پیدا کردن فروشگاهی مورد اعتماد می باشد.

مجموعه ی کالا ساخت با داشتن نشان ای نماد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت از طرفی و دارا بودن گواهی نماد سازماندهی از وزارت اطلاعات از طرفی دیگر و همچنین با دارا بودن بهترین و مطمئن ترین درگاه پرداخت اینترنتی ( ملت) و گواهی بین المللی SSL و همینطور ای نماد ملی ثبت رسانه های دیجیتال، این اطمینان را به شما می‌دهد که در صورت تصمیم به خرید متریال مورد نیاز ساختمانتان از ما می توانید این اطمینان را داشته باشید که تمامی دغدغه های بالا به درستی درک و پاسخ داده می شود و کارشناسان با تجربه ما با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه فروش مصالح مورد نیاز ساخت و ساز با وفاداری به شعار برند کالا ساخت تا آخرین لحظه ساخت و ساز و حصول نتیجه مطلوب و مورد انتظار در کنار شما هستند.

 

ارسال محصول در کالاساخت

شما می‌توانید با تماس با مشاوران و کارشناسان ما به درستی محصول مورد نظرتان را با متراژ و قیمت مناسبی که مد نظر دارید سفارش داده و بعد از ثبت فاکتور توسط شما یا توسط مشاوران ما شما می بایست وجه را یا از طریق درگاه اینترنتی یا از طریق مکالمه و داشتن شماره حساب و کارت واریز کنید . بعد از آن سفارش شما به بخش تولید و بعد از آن به قسمت بارگیری ارجاع داده می‌شود.

خدمت به مشتری و رضایت خاطر مشتری یکی از اصول اساسی کالا ساخت است. پس از نهایی شدن سفارش شما، مشاوران ما به صورت آنلاین و به روز باتوجه به میزان متراژ مورد نظر شما، با هماهنگی با باربری های مورد اعتماد کالاساخت که در زمینه حمل مصالح ساختمانی تخصص و سابقه دارند اقدام به استعلام قیمت حمل تا هر محلی که شما درخواست داشته باشید می کنند و پس از معین شدن 5هزینه حمل اقدام به دریافت تایید کتبی از شما سروران گرامی بابت این مبلغ می نمایند. پس اطمینان داشته باشید که کوچک ترین اقدامی در خصوص بار شما بدون هماهنگی و اطلاع شما در کالا ساخت اتفاق نخواهد افتاد. بعد از آن و تایید هزینه حمل از جانب شما ، وسله نقلیه مناسب حمل بار شما با بیمه متناسب با بار بارنامه شده و واحد حمل کالا ساخت اقدام به بارگیری و ارسال بار می نماید. این پایان کار نبوده و تا پایان پروسه حمل کارشناسان ما همراه شما بوده و تا حصول اطمینان از صحت و سلامت و مطابقت بار تخلیه شده با بار خریداری شده در کنار شما هستند.

یکی دیگر از امکاناتی که کالاساخت برای مصرف کنندگان فراهم کرده است، ارسال نمونه به سراسر ایران می باشد. بدین ترتیب شما می توانید نمونه ی درخواستی مد نظر خود را به کارشناسان ما اطلاع می‌دهید و آنها در اولین فرصت برای شما این نمونه را به صورت پستی یا توسط باربری ها به هر نقطه ای در ایران پهناور که شما طلب کنید ارسال می‌کنند. وقتی از محصول مورد نظر خود اطمینان حاصل کردید بار کلی برای شما ارسال خواهد شد.

 

در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم.

tel: 031-91004468مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت