برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
استفاده از سنگ آنتیک در نمای داخلی

استفاده از سنگ آنتیک در نمای داخلی

تاریخ انتشار: 1398/01/22 10:56 | بازدید: 357

پنج مورد استفاده از سنگ آنتیک سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی

استفاده از سنگ آنتیک در نمای داخلی

استفاده از سنگ آنتیک در نمای داخلی

 

در مطالب قبلی سعی شده تا برخی از موارد  استفاده از سنگ آنتیک در نمای خارجی را نام برد. در این مقاله سعی داریم تا به بعضی از موارد استفاده از سنگ آنتیک در نمای داخلی بپردازیم.

سنگ های آنتیک چندین دسته و چندین مدل و نوع دارند و از تنوع رنگی بی شماری برخوردار هستند. همانطور که قبلا اشاره شد شما می توانید حتی به درخواست خود رنگ و طرح سنگ را سفارش دهید تنها پروسه زمانی طولانی تری را طی خواهد کرد و نیاز به قالب سازی دارد و به طبع هزینه ای بالاتری را شامل می شود . اما این نکته که تنوع سنگ آنتیک به شدت بالا است و از هر نوع و طرحی که گاها به ذهن شما میرسد تولید کنندگان تولید کرده اند قابل توجه است .

 

پنج مورد از استفاده سنگ آنتیک در نما داخلی

 

استفاده از سنگ آنتیک برای ترمیم و بازسازی

استفاده از سنگ آنتیک در قسمت هایی از خانه که گچ یا رنگ شما پوسته کرده و دیوار نمناک و خیس شده است . در واقع استفاده از سنگ آنتیک در قسمت هایی از خانه که نیاز به بازسازی و ترمیم دارد یکی از بهترین گزینه ها می باشد. با توجه به اینکه روی سنگ آنتیک محلول رزین زده می شود و راه تنفس سنگ بسته میشود شما دیگر شاهد پوسته شدن و کنده شدن سنگ از روی دیوار خود نخواهید بود. و با هزینه ای اندک شاهد نمایی زیبا خواهید بود.

 

استفاده از سنگ آنتیک به عنوان یک المان

استفاده از سنگ آنتیک در قسمت هایی از خانه مانند دیوار ال سی دی یا دیوار پذیرایی و یا دکوراسیون ناهارخوری و ستون ها و دیوار شومینه  مواردی از این دست را میتوان گزینه ای خاص و شکیل نام برد. درواقع اینکه شما تمام دیوار های فضای داخلی خود را از کف تا سقف سنگ کار کنید شاید در نگاه اول فوق العاده و منحصر به فرد دانست اما بعد از گذشت زمان شما از این طرح خسته خواهید شد و باعث گرفتگی سالن و فضای شما خواهد شد. پس بهتر است اگر قصد استفاده از سنگ آنتیک از کف تا سقف را دارید فقط یکی از دیوار ها را به سلیقه خود انتخاب کنید.

 

استفاده از سنگ آنتیک در بالکن و حیاط خلوت

استفاده از سنگ آنتیک در فضای حیاط خلوت و استفاده از فضای سبز کنار این مورد میتواند یکی از جذاب ترین نماهای داخلی را برای شما رقم بزند. در واقع ترکیب مواردی که در طبیعت موجود است در فضای شما انرژی زیادی را به شما و افرادی که از این فضا استفاده میکنند منتقل میکند . توصیه میکنیم اگر محیط شما باز و گسترده است از سنگ های قیچی و گیوتین استفاده کنید و اگر محیط شما کوچیک است از سنگ هایی با ابعاد ریز استفاده کنید.

 

استفاده از سنگ آنتیک در ترکیب با مصالح دیگر

استفاده از سنگ آنتیک در ترکیب با کاغذ دیواری و رنگ و ترکیب با آجر های دکوراتیو و چوب و بسیاری از مصالح دیگر که بسته به سلیقه شما می تواند فضای دلپذیری را برایتان به وجود بیاورد. استفاده از سنگ و کاشی های دکوراتیو و فانتزی از جمله مواردی است که اگر با فضای سبز و شاید چند گلدان سبز در منزل شما کنار هم قرار بگیرند با استفاده از کتابخانه ای چوبی به تکیمل آن دست بزنید زیبایی منحصر به فردی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

 

استفاده از سنگ آنتیک در پشت بام های سبز

شاید در ذهن شماهم این مورد که از پشت بام خانه یا ساختمان خود به صورت مفید بهره برداری داشته باشید یکی از فکر های خاک خورده باشد .اما ما به شما پیشنهاد میکنیم این گزینه را محقق سازید . نیازی به موارد خاصی ندارید و با استفاده از ارزان ترین سنگ گیوتین هم میتوانید پشت بام خود را به زیبایی به آرایید .

شما میتوانید با تماس با همکاران ما از مشاوره رایگان بهره مند شوید . تمام تلاش همکاران ما جلب رضایت و خشنودی شماست.

 

تهیه و تولید در گروه تولیدی و فروشگاهی کالا ساخت ...

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت