برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاربرد سنگ های مصنوعی

اطلاعات بیشتر در زمینه کاربرد سنگ های مصنوعی

تاریخ انتشار: 1396/08/10 01:22 | بازدید: 870

کاربرد سنگ های مصنوعی در ساختمان؟ سنگ های مصنوعی مناسب کدام مکان هستند؟

اطلاعات بیشتر در زمینه کاربرد سنگ های مصنوعی

دراین مقاله قصد داریم به بررسی انواع کاربرد های سنگ های مصنوعی در نمای ساختمان بپردازیم.

سنگ های مصنوعی محصولاتی هستند که برای اکثریت مردم ناشناخته اند و دید درستی راجع به خواص و کاربرد های آن ها در میان مصرف کنندگان ایجاد نشده است.در این مقاله بر آن شدیم تا در مورد کاربرد ها و ویژگی های این محصولات اندکی توضیح دهیم. ابتدا باید ببینیم سنگ های مصنوعی چه محصولاتی هستند. این متریال های دنیای بسیار گسترده ای دارند که غالبا بر پایه گچ پلیمر تولید می شوند. تقریبا هر طرح و رنگ و مدلی که مدنظرتان باشد را می توانید در دنیای سنگ های مصنوعی پیدا کنید. از این رو شما می توانید با استفاده از سنگ های مصنوعی در هر نقطه ای از ساختمانتان هر طرح و رنگی که مد نظرتان باشد را داشته باشید و حتی در صورت نیاز به تغییر رنگ به راحتی این عملیات را انجام دهید. در ادامه اجازه دهید اندکی راجع به کاربرد های این محصولات صحبت کنیم.

 

سنگ مصنوعی در نما

 

کاربرد سنگهای مصنوعی


سنگ های مصنوعی دردو مدل مختلف تولید می شوند: سنگ های مصنوعی مناسب نما و سنگ های مصنوعی مناسب کف هر کدام از این محصولات به صورت تخصصی برای آن قسمت از ساختمان تهیه و تولید شده اند. همانطور که از اسم آن ها مشخص است هر کدام برای کاربری جدا گانه ای طراحی و تولید شده اند. در ادامه اندکی راجع به کاربری های هرکدام از این محصولات صحبت می کنیم.

 

• سنگ مصنوعي مناسب نما


سنگ های مصنوعي نما محصولاتي هستند كه براي نماي داخلي و خارجي ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرند. اين محصولات كه تخصصي براي نما توليد شده اند داراي ويژگي هاي مثبتي برای اجرا در نمای ساختمان هستند. از جمله ویژگی های این محصولات به نکات زیر میتوان اشاره کرد:

 

- وزن سبک محصول


این محصولات که تولید شده از مواد اولیه ای با وزن بسیار کم هستند طبیعتا وزن بسیار کمی دارند. همین وزن کم یکی از ویژگی های بسیار مهم برای انتخاب آنها است. امروزه این مساله برای ساختمان به امری بسیار ضروری تبدیل شده است، از این رو داشتن وزن کم برای محصولات ساختمانی ویژگی بسیار مهمی تلقی می شود.

 

- رنگ ماندگار


اگر سنگ های مصنوعی با روش تزریق رنگ در مواد اولیه تولید شوند رنگی ثابت و با ماندگاری بالایی دارند و هیچ گاه زیبایی اولیه خود را از دست نمی دهند. پس توجه به این امر برای انتخاب این محصولات بسیار مهم است.

 

سنگ مصنوعی بین کابینتی

 

- مقاوم در تمامی شرایط آب و هوایی


سنگ های مصنوعی از جنس مواد پلیمری هستند. این مواد در مقابل سرما و گرمای زیاد مقاوم هستند و واکنش منفی به آن نشان نمی دهند. پس می توان با خیال راحت آن را در نمای بیرونی ساختمان در تمامی شرایط آب و هوایی استفاده کرد.

 

• سنگ مصنوعی مناسب کف


این دسته از سنگ های مصنوعی روش تولید متفاوتی به نسبت دسته قبلی دارند و بنا به محل مورد استفاده به مقاومت متناسب با محل در برابر سایش و ضربه نیاز دارند. از این رو طبیعتا دارای وزن بیشتر و استحکام بالاتری هستند. معمولا در طرح هایی شبیه به سنگ های طبیعی تولید می شوند و سطوحی براق دارند.

در پایان لازم است ذکر کنیم با تمام اوصافی که بیان شد هنوز پیشنهاد اول کارشناسان کالا ساخت برای استفاده هم در نما و هم در کف قطعا استفاده از سنگ طبیعی می باشد. این محصولات هدیه های طبیعت به ما هستند و هیچ جایگزینی در اصالت و زیبایی ندارند. شما می توانید برای دریافت مشاوره برای خرید سنگ نما های طبیعی و یا مصنوعی به راحتی با کارشناسان کارکشته کالا ساخت در تماس باشید.

"در تمامی مراحل ساخت و ساز کنارتان هستیم"

tel: 031-91004468

مشاوره تلگرام

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت