انتخاب محصول برای ال سی دیتاریخ انتشار: 1396/08/13 01:16 | بازدید: 1183

اشتراک مطلب با دوستان
تلگرام فیس بوک توئیتر لینکدین

پشت ال سی دی


پشت ال سی دی یا همان تلویزیون یکی از مکان هایی است که در این چند سال گذشته در معماری های نوین و امروزی با دیگر دیوارهای داخلی ساختمان متفاوت اجرا میشود.

این تفاوت ایجاد شده با بقیه دیوارهای داخلی زیبایی و جلوه ی خاصی را به فضای داخلی ساختمان میدهد و باعث میشود متمایز با دیگر بخش ها باشد. حال این تفاوت با محصولات ساختمانی متنوعی در ایجاد می شود. مصالحی از سنگ های طبیعی و مصنوعی تا آجرنماهای سنتی.

هرکدام از این مصالح فقط با سلیقه شما میتواند تغییر کند و هیچ گونه مزیت یا ویژگی و یاحتی نکته ای منفی در انتخاب آن ها نیست.

مصالح قابل استفاده:

  • سنگ های آنتیک وگیوتین

سنگ های طبیعی در دو نوع آنتیک و گیوتین یکی از محصولاتی است که در نمای داخلی و. ال سی دی مورد استفاده قرار میگیرد. این محصولات با تنوع رنگ و مدل ها بخش عمده ای از انتخاب ها را از آن خود کرده اند. 

انتخاب در بین رنگ ها و مدل های متنوع در سنگ های آنتیک جذاب است و مطمئن  نظر شما را با هر سلیقه ای که باشید جلب میکند. 

یکی از مزیت هایی که سنگهای طبیعی نسبت به سنگ های مصنوعی و آجرنما ها دارند این است که تکرار در آن نیست  و هر تکه سنگ از دل طبیعت زیبای خداوندی بیرون آمده و یکنواختی را به دنبال ندارد.

 

  • سنگ های مصنوعی

سنگ های مصنوعی یکی  دیگر از محصولاتی است که در پشت ال سی دی استفاده ی آن بسیار جذاب و زیبا میشود. این سنگ ها با مدل هایی الگو گرفته از خود طبیعت باعث شده به خوبی در دل معماران جا باز کرده و. بتواند نظر خیلی از آنها را به خود جلب کند.

رنگ بندی و تنوع مدل در این محصولات در حد مطلوبی است.

 

  • آجرنماهای سنتی

آجرنماهای سنتی که چند سالی است دوباره جان گرفته و مدل های جدیدی به آن اضافه شده است نیز میتواند یک انتخاب مناسب برای پشت ال سی دی باشد. این محصولات اگرچههنوز تنوع زیادی ندارد اما مدل های زیبایی را در. خود دارند که پیشنهاد میکنیم حتما به آنها نیز نگاهی داشته باشید.

 

  • نتیجه گیری

پشت ال سی دی یا همان تلویزیون در نمای داخلی میتواند زیبایی زیادی را برای فضای داخلی شما به ارمغان بیاورد، به خاطر همین است که پیشنهاد خیلی از معماران و مهندسین اجرای متفاوت آن با دیگر فضای داخلی ساختمان می باشد.

یا تنوع زیاد محصولات شاید در اول سردرگم شوید،اما میتوانید با روش انتخاب محصول بر اساس سلیقه ی خود طبق دو مدل ست یا متفاوت این انتخاب را راحت تر کنید.

اگر مایل هستید که این قسمت در رنگ خود با دیگر فضاهای داخلی یکی باشد رنگ را یکنواخت انتخاب کرده و اگر فضایی متفاوت را می پسندید رنگی تیره یا روشن را بر اساس دیگر دیوارهای داخلی انتخاب کنید.

 

تهیه و تولید در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساختجستجو در مطالب وبلاگ
موضوعات