برای شروع مکالمه کلیک کنید
سلام مشاور رایگان خرید در واتس آپ
معمولا در کمتر از چند دقیقه پاسخ دریافت میکنید
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
مشاوره رایگان نیاز دارید ؟
کاشی و سرامیک سه بعدی

با کاشی و سرامیک سه بعدی بیشتر آشنا شویم

تاریخ انتشار: 1397/04/23 05:05 | بازدید: 806

با کاشی و سرامیک سه بعدی بیشتر آشنا شوید...

با کاشی و سرامیک سه بعدی بیشتر آشنا شویم

 

کاشی های سه بعدی بهترین راه برای اضافه کردن بافت به کف و دیوارهای هر قسمتی از خانه هستند. با تمام انواع رنگ ها، الگوها و شکل ها می توانید یک طرح خاص را در فضای خانه ی خود ایجاد کنید.

همانطور که روند طراحی داخلی خانه و ساختمان روز به روز در حال پیشرفت کردن است، نوسازی و تعمیر خانه این فرصت را به صاحبان خانه می دهد که به کمک طراحی داخلی خانه ی خود را به گونه ای نوسازی کنند که خانه ی آنها منعکس کننده ی شخصیت، خلق و خو و تفکرات آنها باشد. هنگامی که بخواهید با استفاده از کاشی و سرامیک دکوراسیون داخلی خانه خود را طراحی کنید به گونه ای که آن طراحی منعکس کننده ی شخصیت شما باشد، کاشی و سرامیک های سه بعدی گزینه ای ایده آل برای رساندن شما به هدفتان هستند.

 

کاشی و سرامیک سه بعدی چیست؟

 

سطوح سرامیکی سه بعدی در واقع سرامیک هایی با سطح صاف هستند که از فاصله ی دورتر طرح هایی عمق دار یا برجسته در آنها دیده می شود. کاشی و سرامیک های سه بعدی امکان ایجاد طرح های منحصر به فرد با الهام از محیط پیرامون را فراهم می آورند که این طرح های ظریف و زیبا برای پوشش دیوار و کف مکان های مختلفی مانند رستوران، مترو، مکان های تجاری، بیمارستان ها، لابی هتل ها و نیز اتاق پذیرایی، حمام و آشپزخانه ی منازل مسکونی کاربرد دارند.

 

انواع کاشی و سرامیک سه بعدی

 

کاشی های سه بعدی با روکش شیشه ای :

در این نوع از کاشی های سه بعدی برای ایجاد خطای دید از روکش شیشه استفاده می شود که همین باعث لغزنده بودن آنها در مجاورت با آب می شود. این نوع از کاشی های سرامیکی در عین اینکه از دوام خوبی برخوردار هستند، قیمت بالایی نیز دارند. این نوع از کاشی ها برای استفاده در کف حمام مناسب نیستند.

کاشی های سه بعدی لعاب دار:

در این دسته از کاشی های سه بعدی یک طرح سه بعدی با استفاده از دستگاه چاپ UV روی سرامیک سفید ساده چاپ شده و روی آن لعاب داده می شود. این نوع از کاشی های سه بعدی در مقیاس های بزرگ قابل اجرا بوده و دارای طرح های متنوعی هستند، هم چنین خطای دید زیادی ایجاد کرده و زیباتر و با جلوه تر به نظر می رسند. ایراد این نوع از کاشی های سه بعدی این است که مقاومت سایشی کمی دارند.

کاشی های سه بعدی با چاپ دیجیتال :

در این نوع از کاشی های سه بعدی یک طرح سه بعدی از طریق چاپ دیجیتال روی سرامیک یا کاشی چاپ می شود. خطای دید در این نوع از کاشی های سه بعدی کم است به همین دلیل نسبت به دو نوع قبلی از زیبایی و جلوه ی کمتری برخوردار است. مزیت آن این است که نسبت به کاشی های سه بعدی لعاب دار مقاومت سایشی کمتر و قیمت ارزانتری دارد.

کاشی و سرامیک های سه بعدی نسبت به کاشی و سرامیک های معمولی از قیمت بالاتری برخوردار هستند ،اما نمای جذاب و منحصر به فردی که این محصولات در فضای داخلی خانه یا سایر مکان ها ایجاد می کنند سبب جذب افراد بسیاری به استفاده از این محصولات بدون توجه به قیمت آن شده است.

 

تهیه و تولید در گروه تولیدی و فروشگاهی کالاساخت

تماس با کالا ساخت از طریق واتس اپ گالری کالا ساخت همکاری در فروش کالاساخت